Велес

Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.735
Поени од реакции
24.383
Што стана со Брезев што го уби таксистот во сообраќајка? Пуштен е на слобода?
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.273
Поени од реакции
27.716
Што стана со Брезев што го уби таксистот во сообраќајка? Пуштен е на слобода?
изгледа не знаеш. вината ја префрлија на убиениот таксист, демек пијан бил он не возел правилно. не дај боже да умреш у државава на крај крив ќе испаднеш.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.735
Поени од реакции
24.383
изгледа не знаеш. вината ја префрлија на убиениот таксист, демек пијан бил он не возел правилно. не дај боже да умреш у државава на крај крив ќе испаднеш.
Се нервирам...
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.960
Поени од реакции
17.738
За ова вакви случки само крвна одмазда.Не е добро ама кога гледаш дека е вака нема што друго да се направи.
 

Black Hok

CRUISE
Член од
11 декември 2012
Мислења
2.346
Поени од реакции
1.215
изгледа не знаеш. вината ја префрлија на убиениот таксист, демек пијан бил он не возел правилно. не дај боже да умреш у државава на крај крив ќе испаднеш.
Не тропај, осуден е на казна затвор, само го пуштаат за викенд дома мислам.
И се зборува дека дал голема пара на семејството.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.960
Поени од реакции
17.738
Не тропај, осуден е на казна затвор, само го пуштаат за викенд дома мислам.
И се зборува дека дал голема пара на семејството.
Нема шанси да е вистина кој би земал пари не заебавај.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Нема шанси да е вистина кој би земал пари не заебавај.
:pos:

Прашај ја фамилијата на старецот што настрада од моторот на Зекиров.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.960
Поени од реакции
17.738
:pos:

Прашај ја фамилијата на старецот што настрада од моторот на Зекиров.
Не ми е верно мене тоа.Човеков од Велес мислам дека беше млад околу 50-тина години.Во случајот кај Ален мислам дека човекот имаше негде околу 75-80 ама само болен човек би земал пари.[DOUBLEPOST=1523726069][/DOUBLEPOST]
скоро секој би земал пари, посебно некоја посиромашна фамилија :(
Еве јас за мене зборам и леб да немам да јадам нема шанси да земам.[DOUBLEPOST=1523726389][/DOUBLEPOST]
А урко да не е поарен ?
Сакаш да кажеш дека и Урко дал пари?
Па добро бе луѓе какви се тие луѓе ако земале пари а изгубиле син од 20 години.Пак ќе кажам не верувам.
 
Последно уредено:
И

Име И Презиме

Гостин
Неможам да тврдам со сигурност, но после собраќајна несреќа со жртва се знае што следува.Финансиски моќните како што ги споменавме се од оној ков на луѓе што со(Пријатели) и пари си купија слобода.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Не ми е верно мене тоа.Човеков од Велес мислам дека беше млад околу 50-тина години.Во случајот кај Ален мислам дека човекот имаше негде околу 75-80 ама само болен човек би земал пари.[DOUBLEPOST=1523726069][/DOUBLEPOST]
Еве јас за мене зборам и леб да немам да јадам нема шанси да земам.[DOUBLEPOST=1523726389][/DOUBLEPOST]
Сакаш да кажеш дека и Урко дал пари?
Па добро бе луѓе какви се тие луѓе ако земале пари а изгубиле син од 20 години.Пак ќе кажам не верувам.
Не е до толку за леб јадење колку за заканите по фамилија и немањето кадарна државна институција за да се обратиш за помош.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom