Велес

Black Hok

CRUISE
Член од
11 декември 2012
Мислења
2.346
Поени од реакции
1.215
Ако дознае, ќе си дојдам кај тебе во камион, прошири тоа кабината за секој случај, направи мини апартман. Само да знаеш, кај мене важи правилото гледај и не пипај.
Во случај ако дознае,ти си го кажа твоето правило,ред е да ги кажам и јас моите:

1.На долниот кревет спијам јас,ти си над мене на горниот,кога јас легнувам,се гаси се,нема мрдање,превртување,шушкање и сл..
2.Пред самиот влез во камионот,чевли,патики,и друг тип на обувки се остава на скалата на камионот,во камион се седи на чорапи,топлинки,или бос (јас возам на чорапи,еднаш и на гаќи возев,но тоа отом потом)
3..За хигиената во камионот си задолжена ТИ,значи чистење на теписончето,чистење на шофершајбната,ретровизори,прашина,што јадеме ронки,крпата ти ја тресеш,сето тоа е твоја обавеза..
4..Строго е забрането:Ждригање,прдење,пушење (цигари) во внатрешноста на кабината..
5.Пример кога ќе се пресоблекуваш,можам да ти помогнам да ти ги задржам градите,и тоа само ако сме паркирани некаде..
6.Разговорот со возачот е строго забранет,освен ако не се зборува за сексуални теми,тогаш може.
7.Ако ги прифатиш сите овие услови,добиваш јамболија гратис за покривање,или откривање,зависи,само немој да се жалиш оти малку ќе те боцка...

Бујрум..
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.735
Поени од реакции
24.384
Во случај ако дознае,ти си го кажа твоето правило,ред е да ги кажам и јас моите:

1.На долниот кревет спијам јас,ти си над мене на горниот,кога јас легнувам,се гаси се,нема мрдање,превртување,шушкање и сл..
2.Пред самиот влез во камионот,чевли,патики,и друг тип на обувки се остава на скалата на камионот,во камион се седи на чорапи,топлинки,или бос (јас возам на чорапи,еднаш и на гаќи возев,но тоа отом потом)
3..За хигиената во камионот си задолжена ТИ,значи чистење на теписончето,чистење на шофершајбната,ретровизори,прашина,што јадеме ронки,крпата ти ја тресеш,сето тоа е твоја обавеза..
4..Строго е забрането:Ждригање,прдење,пушење (цигари) во внатрешноста на кабината..
5.Пример кога ќе се пресоблекуваш,можам да ти помогнам да ти ги задржам градите,и тоа само ако сме паркирани некаде..
6.Разговорот со возачот е строго забранет,освен ако не се зборува за сексуални теми,тогаш може.
7.Ако ги прифатиш сите овие услови,добиваш јамболија гратис за покривање,или откривање,зависи,само немој да се жалиш оти малку ќе те боцка...

Бујрум..
Понуда на која не можам да ѝ одолеам. Не мора да дознае, идам уште неизбркана од дома. Собери ме утре, пакувам куферите.

Патем, со правилото број 5 ми го прекршуваш моето правило.
 

Black Hok

CRUISE
Член од
11 декември 2012
Мислења
2.346
Поени од реакции
1.215
Понуда на која не можам да ѝ одолеам. Не мора да дознае, идам уште неизбркана од дома. Собери ме утре, пакувам куферите.

Патем, со правилото број 5 ми го прекршуваш моето правило.
5-toto pravilo go formirav za ater za tebe,oti si troa postaricka od mene,pa moze reuma te ima fateno,i nemozes da se otkopcuvas i zakopcuvas..
Za da bidam 100% siguren deka doagas mora edna slikicka od tie mrsnite da mi pratis za kapar..
:):) :)
 

korka

Голтар
Член од
25 септември 2008
Мислења
1.027
Поени од реакции
435
Молим за муабетов.А за капар да го потфане само малку од тоа посигурен капар нема.
 

korka

Голтар
Член од
25 септември 2008
Мислења
1.027
Поени од реакции
435
таков капар.Посигурно нема
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.960
Поени од реакции
17.757
Некој ако го знае бројот на некоја жена која имала света вода во нејзината куќа.Бутик имале во Велес Дабо мислам се викал.
 

Black Hok

CRUISE
Член од
11 декември 2012
Мислења
2.346
Поени од реакции
1.215
Некој ако го знае бројот на некоја жена која имала света вода во нејзината куќа.Бутик имале во Велес Дабо мислам се викал.
Brojot ne go znam, ama znam kako se vika, I znam kade zivee.Mozam da te odnesam.
 

Black Hok

CRUISE
Член од
11 декември 2012
Мислења
2.346
Поени од реакции
1.215
Бројот ми треба брат се закажувало.А и не е за мене за колега на татко ми.Ако можеш да го разбереш бројот пиши.
Vidi na internet,pisi go imeto na butikot Dabo I verojatno ke izleze. Ako ne, ke pominam niz buticite, valjda na vratata ima nekakov broj.
Ona leci so bioenergija,zenata e mnogu dobra i fina.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.960
Поени од реакции
17.757
Vidi na internet,pisi go imeto na butikot Dabo I verojatno ke izleze. Ako ne, ke pominam niz buticite, valjda na vratata ima nekakov broj.
Ona leci so bioenergija,zenata e mnogu dobra i fina.
На фејзбук го нема ги прашав на месенџер ваљда ќе го пишат.Ако прашам у бутикот за бројот на газдарицата шо помага со биоенергија би требало да го дадат.Фала брат мислам дека ќе го најдам не се мачи да вртиш по градот да не ти отварам работа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom