Велес

Дискусија во форумот 'Градови и села' започната од kurle, 6 ноември 2005.

 1. k0k014

  k0k014

  Член од:
  10 септември 2016
  Мислења:
  1.377
  Допаѓања:
  1.318
  Уште кога после таков инцидент стана председател на кик-бокс федерација...
   

Сподели преку: