Велес

Дискусија во форумот 'Градови и села' започната од kurle, 6 ноември 2005.

 1. k0k014

  k0k014

  Член од:
  10 септември 2016
  Мислења:
  2.060
  Допаѓања:
  2.418
  Уште кога после таков инцидент стана председател на кик-бокс федерација...
   
 2. Staeseng

  Staeseng

  Член од:
  21 јуни 2018
  Мислења:
  112
  Допаѓања:
  24
  Препорачајте мајстор за точаци (освен тој кај Мало Мовче)
   
 3. Црноризец Храбар

  Црноризец Храбар

  Член од:
  24 мај 2014
  Мислења:
  3.393
  Допаѓања:
  3.196
  Орце е најдобар, дуќанот му бил кај алфа маркет под трговски.
   
 4. k0k014

  k0k014

  Член од:
  10 септември 2016
  Мислења:
  2.060
  Допаѓања:
  2.418
  Каде точно е продавницата што соработува со Ледиком?
   
 5. Bojco

  Bojco

  Член од:
  29 октомври 2011
  Мислења:
  865
  Допаѓања:
  808
  Сашко спроти пошта во клубот за велосипедисти.
   
 6. Тhe REAL

  Тhe REAL

  Член од:
  8 ноември 2009
  Мислења:
  228
  Допаѓања:
  109
  Поранешен велосипедиист..Навистина си го знае занаетот!
   
 7. Црноризец Храбар

  Црноризец Храбар

  Член од:
  24 мај 2014
  Мислења:
  3.393
  Допаѓања:
  3.196
  Отиди еднаш кај Сашко па наредниот пат кај Орце и пиши на темва :D
   
 8. apmkd

  apmkd

  Член од:
  29 август 2017
  Мислења:
  80
  Допаѓања:
  38
  Спроти ординацијата на Панче Арсов, до чевларот. Не знам како се вика чичкото ама добар е. И не е скап.
   
  На Staeseng му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Black Hok

  Black Hok CRUISE

  Член од:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2.322
  Допаѓања:
  1.182
  Носи го на пазариште кај Ристе, работилницата му е кај Бреза кафаната..
  Карши Пармакот во уличето, нема да згрешиш..
   
 10. Staeseng

  Staeseng

  Член од:
  21 јуни 2018
  Мислења:
  112
  Допаѓања:
  24
  Мислам дека одамна е затворен.
   
 11. gurman2

  gurman2

  Член од:
  16 декември 2012
  Мислења:
  1.375
  Допаѓања:
  900
  Среќа, Пармак работи
   
  На poimanemam и Black Hok им се допаѓа ова.
 12. Anco

  Anco За солун ДА, ЗА срем НЕ

  Член од:
  1 ноември 2011
  Мислења:
  7.064
  Допаѓања:
  11.913
  добро утро Е.Коцевска-Пецевска,се спремаш за на работа.
  Среќен ден - поздрав.
   
 13. Bojco

  Bojco

  Член од:
  29 октомври 2011
  Мислења:
  865
  Допаѓања:
  808
  Ako nekoj ima podslusnato nesto, da organiziraat skola za plivanje petre profesorot, dali gardenija, dali montenegro, pisete
   
 14. Тhe REAL

  Тhe REAL

  Член од:
  8 ноември 2009
  Мислења:
  228
  Допаѓања:
  109
  Ох неееееееееее..Нона повторно пробува да пее! :)
   
 15. k0k014

  k0k014

  Член од:
  10 септември 2016
  Мислења:
  2.060
  Допаѓања:
  2.418
  Како бе?
   

Сподели преку: