Велес

Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.735
Поени од реакции
24.383
Se zamoluvaat clenovite sto ne ziveat vo Veles tuku iljadnici km podaleku da ne ni gi resavaat problemite,tuku fino neka si prodolzat da si se ebat so stranci za dokumenti.
Fala prijatno.
Што е пичко, те здоболе што те избришав од фејс и сега ќе јадеш лајна? А до вчера беше фин и ме молеше да се видиме, тогаш друг беше муабетот. Типично.[DOUBLEPOST=1513652136][/DOUBLEPOST]
Си ги имаме ние уш од поодамна, али фала на убавите зборови.
Каде си ги имате?
 

Black Hok

CRUISE
Член од
11 декември 2012
Мислења
2.346
Поени од реакции
1.215
Што е пичко, те здоболе што те избришав од фејс и сега ќе јадеш лајна? А до вчера беше фин и ме молеше да се видиме, тогаш друг беше муабетот. Типично.[DOUBLEPOST=1513652136][/DOUBLEPOST]
Каде си ги имате?
Hahaha,postot ne bese za tebe..
Ama sepak si se javuvate poleka I si se pronaogate..
Alal da vi e,za pari I licna korist bukvalno se pravite..

Jas barem imam moral I dostoinstvo,nesto sto ti go nemas,I nikogas nema da go imas..

Krsi si glava kaj I da si..
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.735
Поени од реакции
24.383
Hahaha,postot ne bese za tebe..
Ama sepak si se javuvate poleka I si se pronaogate..
Alal da vi e,za pari I licna korist bukvalno se pravite..

Jas barem imam moral I dostoinstvo,nesto sto ti go nemas,I nikogas nema da go imas..

Krsi si glava kaj I da si..
Не јади гомна, не бил за мене, а реплицираш после мој пост. Уште ми вреѓаш интелигенција. Гаду еден!

Ти најде за морал да зборуваш, а бараш голи слики на некоја што е со години во врска. Копук!
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.735
Поени од реакции
24.383
#Велешки сеир
Само за вашите очи. <3
Не ми се верува со какви работи се расправам на 30 години, ова ме потсеќа на нешто од тинејџерските години, некоја нема да му даде на некој и овој ќе ѝ пушти муабети дека е курва. Изгледа типов е застанат во времето.
 

Black Hok

CRUISE
Член од
11 декември 2012
Мислења
2.346
Поени од реакции
1.215
Не јади гомна, не бил за мене, а реплицираш после мој пост. Уште ми вреѓаш интелигенција. Гаду еден!

Ти најде за морал да зборуваш, а бараш голи слики на некоја што е со години во врска. Копук!
Pa normalno deka baram sliki od goli zenski,jas sum kamiondzija,vo kamionot so da pravam.
Jas ne ti go replicirav postot,tuku opsto pisav,I vo postot ne te spomnav tebe kokosko edna smotana,tuku ti sama se javi,prekini da se glupiras,rezil si.
Dokazuvas sama so se pravis za interes,bruko..

Jas sum masko,normalno e da baram sliki od goli zenski,cel kamion e nalepen so goli zenski I playboy spisanija.

I so e najtragicno toa na fb ti go napisav na zafrkancija,oti cekav za istovar vo Ungarija,ama izgleda denta si nemala sex I zatoa nesakase

Procitaj pogore I ke vidis dali sum te spomnal tebe nekade,I dali sum te oznacil..
Kokosko!
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.735
Поени од реакции
24.383
Pa normalno deka baram sliki od goli zenski,jas sum kamiondzija,vo kamionot so da pravam.
Jas ne ti go replicirav postot,tuku opsto pisav,I vo postot ne te spomnav tebe kokosko edna smotana,tuku ti sama se javi,prekini da se glupiras,rezil si.
Dokazuvas sama so se pravis za interes,bruko..

Jas sum masko,normalno e da baram sliki od goli zenski,cel kamion e nalepen so goli zenski I playboy spisanija.

I so e najtragicno toa na fb ti go napisav na zafrkancija,oti cekav za istovar vo Ungarija,ama izgleda denta si nemala sex I zatoa nesakase

Procitaj pogore I ke vidis dali sum te spomnal tebe nekade,I dali sum te oznacil..
Kokosko!
Нема потреба да ме спомнуваш, колку што имам информација само јас сум на темава што пиша на последните неколку страни и е оддалечена „илјадници километри“. Не ми вреѓај интелигенција, јадо еден. Не можеш женска да си фатиш и како некој јадник молиш за голи слики. Јасно ли ти е дека кривично можеш да одговараш за тоа што го направи поради сексуално вознемирување? Имам и доказ на фејсбук и сѐ.

Јас сум правела сѐ од интерес, јадник. Посочи како јас правам сѐ за интерес. Јас цела вистина за тебе ти ја поставив на маса, а ти немаш што да кажеш освен навреди. Или барем биди маж и признај дека на мене мислеше кога го пиша постот, јас знам дека е та,а ти знаеш дека е така, сите знаеме дека е така. Розовиот слон во собата....
Јасно ли ти е дека колку повеќе ме провоцираш и шириш лаги за мене дека сѐ повеќе се закопуваш затоа што немам што ти си тој што направи грешка?

Јас сум се глупирала, а он моли за слики и средба, јадник еден загорен. Остани си во камионот, ќе умреш девица, освен ако не платиш некоја за секс. Клошар!
 
Последно уредено:

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.720
Поени од реакции
18.457
Биокосмос спроти театарот го затвориле. Имаат отворено негде на друго место? Или да препорачате дуќан за семиња(освен Бако).
Виола. Неверојатно тазе е се.
 
Член од
20 јули 2014
Мислења
3.139
Поени од реакции
8.241
Пред некој ден на телефонов проверував воздушно загадување и во Велес (Велес 2 поконкретно) AQI и PM 10 беа преку 650, по другиве градови горе-доле беше добро тој ден. Баш ме зачуди зашто постоеше некоја перцепрција дека Велес е еден од градовите што го има решено овој проблем или е изолиран случај тој ден кога проверував...
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.735
Поени од реакции
24.383
Пред некој ден на телефонов проверував воздушно загадување и во Велес (Велес 2 поконкретно) AQI и PM 10 беа преку 650, по другиве градови горе-доле беше добро тој ден. Баш ме зачуди зашто постоеше некоја перцепрција дека Велес е еден од градовите што го има решено овој проблем или е изолиран случај тој ден кога проверував...
Велес сеуште трпи последици од Топилница, загадена почва, вода и воздух. Не сум стручна на ова поле, можам само да кажам што ми кажа еден од еколозите кој се бави со овој проблем... Топилница иако е затворена, отпадот од производствениот процес е сеуште таму и понатаму загадува.
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.859
Поени од реакции
7.085
Пред некој ден на телефонов проверував воздушно загадување и во Велес (Велес 2 поконкретно) AQI и PM 10 беа преку 650, по другиве градови горе-доле беше добро тој ден. Баш ме зачуди зашто постоеше некоја перцепрција дека Велес е еден од градовите што го има решено овој проблем или е изолиран случај тој ден кога проверував...
Има некоја апликација за проверка ? Де сподели ако постои, во Пробиштип немаме никакви мерни апарати, баш е мистерија шо воздух дишеме, не би требало толку да е загаден ама баш ме интерсира.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom