Велес

А

Адриано

Гостин
Вака веќе не бива расправијата никаде не не води!
Ке се караме за нишо ја ке докажувам едно вие сите ми мавате на репутација и ме критикувате.неможам да ви докажам вие мене уште помалце така да мењаваме тема!СЕ ОТКАЖУВАМ!
нова тема-предлог рушење на временските објекти или трафиките низ град-ви смета се согласувате со нивно рушење грди ли беа какви беа и така натаму!
и уште заборавив да ви кажам не киснам во гламур :smir:
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
Леле врие Велешани.Стварно се изненадив.Инаку јас утре одам за Велес се надевам не е многу ладно па може и ќе се запознаам со некој од вас.Поздравче.

Па не е страшно ладно, повели и помини си убаво! :smir:
 
А

Адриано

Гостин
Леле врие Велешани.Стварно се изненадив.Инаку јас утре одам за Велес се надевам не е многу ладно па може и ќе се запознаам со некој од вас.Поздравче.
бујрум на кафе ::>>Велешани се гостопримлив народ:smir:
 
Член од
29 ноември 2007
Мислења
1.149
Поени од реакции
38
Таман сакав да критикувам ве нема,а вие се појавивте.Фала и на двајцата.Дојдов уште од сабајле и фино е.Искрено секогаш кога доаѓам си поминувам убаво.Се надевам ќе пиеме кафенце.Утре инаку сум на свадба.Да не иде некој од вас на истата па да се видиме?
 
M

**MEMORY**

Гостин
Сите во мислењата ги цитирате постовите на Adriano, претпоставувам дека му лепите црвенки... Човекот само си кажува свое мислење, почитувајте му го... И дајте му малку воздух да дише...

Јас имам слушнато дека кафичите ќе ги преместуваат во просториите на спортската сала, а паркот не го чепкаат. Факт е дека паркот се вика Голем парк, па според тоа мислам дека ќе има место за секој да прави што му душа сака...
И она за трафиките, мислам дека е супер идеа, висат по главните улици па треба да се срушат. Кога ќе ги нема "бутките", градот ке добие поубава слика.
 
А

Адриано

Гостин
Нема проблем.Ама ако играш цело време:icon_bigg.Ај кажете ми која е најдобра фризерка во Велес?
можеш да одиш во Still тоа ти се наоѓа одма наспроти ликовната галерија кај градската аптека.
ја порано одев таму коа имав подолга коса:smir:
 
А

Адриано

Гостин
Сите во мислењата ги цитирате постовите на Adriano, претпоставувам дека му лепите црвенки... Човекот само си кажува свое мислење, почитувајте му го... И дајте му малку воздух да дише...

Јас имам слушнато дека кафичите ќе ги преместуваат во просториите на спортската сала, а паркот не го чепкаат. Факт е дека паркот се вика Голем парк, па според тоа мислам дека ќе има место за секој да прави што му душа сака...
И она за трафиките, мислам дека е супер идеа, висат по главните улици па треба да се срушат. Кога ќе ги нема "бутките", градот ке добие поубава слика.
си го кажав мислењето,ми удрија по репутација ме извреѓаа за сите пари!најверојатно чепнав нешто што не треба!Се повлеков заради тоа што сите ми се генерација и другари нема смисла да се искараме заради паркот!и заради тоа што Аце тротоарчето(градоначалникот) нема подобра идеја за градов освен да изгради само статуи,клупи и тротоари.
 
Член од
29 ноември 2007
Мислења
1.149
Поени од реакции
38
можеш да одиш во Still тоа ти се наоѓа одма наспроти ликовната галерија кај градската аптека.
ја порано одев таму коа имав подолга коса:smir:
Фала.Пошто имам слушнато за овој салон сакам да пробам.Го знам Велес ама не ги знам салоните:helou:
 

Ivajlo

Sexual Harassment Panda
Член од
21 септември 2007
Мислења
127
Поени од реакции
18
Вака веќе не бива расправијата никаде не не води!
Ке се караме за нишо ја ке докажувам едно вие сите ми мавате на репутација и ме критикувате.неможам да ви докажам вие мене уште помалце така да мењаваме тема!СЕ ОТКАЖУВАМ!
нова тема-предлог рушење на временските објекти или трафиките низ град-ви смета се согласувате со нивно рушење грди ли беа какви беа и така натаму!
и уште заборавив да ви кажам не киснам во гламур :smir:
Абе не се откажуј.:vozbud: Па да не си ти дискусија ќе нема бе. Досега те немам забележано на форумов, ама морам да ти признаам дека не само што добро ги познаваш состојбите во Велес туку и мислењата ти се паметни и издржани, само така, keep up the good work.:pos2: Шо ги ебаваш, младински, андерграунд, воа ноа кажи им таму. Ти си човекот од народот, the everyman.
 
Член од
29 ноември 2007
Мислења
1.149
Поени од реакции
38
Kај сте бе Велешани?Морам да се пофалам дека вцера на свадба си поминав феноменално:je:А срам да ви е!Три дена сум во Велес и никој на кафе не викнавте:nenene:
 
А

Адриано

Гостин
Sunshinebaby немој вака да не засрамуваш дека не сме викнале.читај 2-3 поста погоре ке видиш кој те покани!
А,за Ивајло доста е брецање сеа ке ги увериме дека не чини младински после кој ке го одржува паркот?
не зезај.

успат>кој нема забележано почнаа да се рушат трафиките и дуќанчињата кај снупи и Ерик.
на нивно место се предвидува Театарот(новиот).
само ме чуди глеам снупи уште работи.Дали е можно да работи додека не почне изградабата на театарот(2009)?
Иначе снупи(гореспоменатото)се преместува на местото кај што беше "ѕид" така да пак ке си имаме убаво местенце за кафенце после школо
ми скиснаа овоа кафичиве:vozbud:
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
А како би не увериле ај објасни ми?
Во паркот се наога поголема интелигенција отколку што било кога може да се најде низ вашите кафичи...
Продолжете си со финото живеење,паркот оставете ни го нас,и без провокации ве молам...
 

mkdpro.AceBoy

Кајгана 24/7
Член од
14 јуни 2007
Мислења
520
Поени од реакции
13
И јас да кажам 5 збора за Велес : Нај Убав Град Во Македонија
 

Kajgana Shop

На врв Bottom