Вашиот најдолг и најкраток секс

Necrophilia

Find Beautiful Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
zborime za sex u stil na go stavash i svrsuvash ili celiot film znaci od palenje, lizenje itn.. romantika t.e. vodenje ljubov pa do svrsuvanje... ako smetame kako privot pat znaci go stavash i svrsuvash nekoi 2 ipol minuti preku sila najkratkiot, a najdolgiot nekoi pola saat.

A ako gledame so romantika ili pak plasticno kazano Vodenje ljubov togash najkratkiot mi bil megu 15 i 20 minuti a najdolgiot nekade od 19 casot pa do 02 casot... ne sum stanal od krevet... bashka 4 pati edno po drugi bea...
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.702
Поени од реакции
27
Најдолг секс (не орален..само вагинален:) ) 1 час и 30 минути! со се предигра 1 час и 35-40 минути...

Најкраток 5 минути :) набрзина за на факс па во предсобје од простум doggy :vozbud::vozbud:
 

ViRuS

ПрОвОкАтОр
Член од
20 август 2005
Мислења
2.048
Поени од реакции
21
Добро сеа...
Најдолг секс ми има траено едно 2 саати и нешо од минути (не мерев точно) али тогаш имавме предигра, лапање драпање галење,главен дел па зезање и на крај завршница со убаво свршување истовремено али тоа беше она Бавен секс
А најкраток секс ми траел некаде 5 минути зашо бевме попалени и јас и таа и онака за делови од секунди се соблековме и наредно шо се сеќавам веќе бевме на кревет фрлени вклучени во работа али брзото пократко трае и свршувањето и траењето на задоволството
 

Ivy_K

/
Член од
29 мај 2006
Мислења
1.206
Поени од реакции
16
:vozbud: ahhhhh najdolg 5 saati bevme kaj nego nemase nikoj i se ostaivme ali kako so kaza ovoj SEXInstruktorov :):):) vo tie 5 saata imase i drugi stvari :pusk: osven jaka penetracija:sekss:

a najkratok hmmm do kaj 10 minutki papi style:sekss::vozbud:
 
Член од
17 април 2006
Мислења
31
Поени од реакции
0
mmm dobra tema najdolg 2 saati najkratok 5 min lol a vo partii namnogu 6 lol
 
Член од
30 јануари 2007
Мислења
19
Поени од реакции
0
Najkratok 10 minuti nadolg... 4 saati ...iako mislev deka toa ne moze maskoto da go izdrzi
 
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.768
Поени од реакции
31
hm hm hm naj dolg 45 min a naj kratok ne polni dve min ;)
 
Член од
7 февруари 2007
Мислења
227
Поени од реакции
0
ХАХАХА темава е супер
Најдолг ми бил околу 3 часа и сепак не свршив....
а најкраток помалку од две минути
 

ЦРВЕНОКОСА

нескротлива
Член од
19 февруари 2007
Мислења
382
Поени од реакции
9
најкраток секс-2 минути-типот беше толку запален што сврши само што му го фатив два пати:tapp:
а најдолг- па негде околу 5 саати со комплет предигра:zlo:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Првиот пат едвам го брцнав и свршив, а еднаш маме му ебем, целас ноќ и пак не свршив, едвај во раните утрински часови успеав, незаситно женцко створење брееееј, а мене ми се спиеше.
 

ЦРВЕНОКОСА

нескротлива
Член од
19 февруари 2007
Мислења
382
Поени од реакции
9
Garfield напиша:
Првиот пат едвам го брцнав и свршив, а еднаш маме му ебем, целас ноќ и пак не свршив, едвај во раните утрински часови успеав, незаситно женцко створење брееееј, а мене ми се спиеше.
абе истото ми се има десено и мене,ама типот утредента рече дека не можел од кревет да стане,башка ми викаше нимфоманка сум била! не знам со вас машкиве тешка е работата::::tapp:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Ne e тешка работата, само да му ебем матер, се уби од свршуење женцкана, а ја полупијан, ела сврши, а ми запиња да не се тргам, маматаааа!
Него после поспав едно три-четири саата, се разбудив со надрвен, кога сум ја подопраил едно пол саат, тамам ќеиф и за мене и за неа, иако отпрвин се бунеше дека не и се сака, ами дека и се спие.

Ти, сакаше утредента?
башка кажи колкупати испосвршуе, за споредба со кутриот ти партнер таа вечер.
 

ЦРВЕНОКОСА

нескротлива
Член од
19 февруари 2007
Мислења
382
Поени од реакции
9
Garfield напиша:
Ne e тешка работата, само да му ебем матер, се уби од свршуење женцкана, а ја полупијан, ела сврши, а ми запиња да не се тргам, маматаааа!
Него после поспав едно три-четири саата, се разбудив со надрвен, кога сум ја подопраил едно пол саат, тамам ќеиф и за мене и за неа, иако отпрвин се бунеше дека не и се сака, ами дека и се спие.

Ти, сакаше утредента?
башка кажи колкупати испосвршуе, за споредба со кутриот ти партнер таа вечер.
па за разлика од неговите два пати, јас свршив добри 7 пати:zver:
и фала богу дека сакав утрдента, сакав и вечерта ама кутриот не можеше!!! планирам вечерва саглам да го изорам па ке ти кажам утре што и како испаднало:vozbud:
 

Necrophilia

Find Beautiful Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
c.c.c. se ebacista. abe da vi kazam iskreno u posledno vreme ne sum imal odnosi podolgi od 20 min.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom