Вашето прво сексуално искуство

Член од
22 јули 2005
Мислења
2.198
Поени од реакции
11
Koga (koja vozrast),kade (mesto) i kako ja izubivte nevinosta?Kakvo bese vaseto prvo seksualno iskustvo?So sakanata/sakaniot ili....Opisete (po moznost do detajli)
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
kaj drugar na zurka...devojkata imas 19 godini a jas 15

:)

Aj sega nekoj drug
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
Oва ми е некако премногу приватно за форум бе.Само ќе кажам -со личноста што ја сакав,кога идевме 7 месеци и беше супер :wink:
 

kontraska

I Make Shit Happen
Член од
16 април 2005
Мислења
181
Поени од реакции
1
smizlicka напиша:
Koga (koja vozrast),kade (mesto) i kako ja izubivte nevinosta?Kakvo bese vaseto prvo seksualno iskustvo?So sakanata/sakaniot ili....Opisete (po moznost do detajli)
smizlicka напиша:
kaj nego u podrum i super bese ajde sea ti...
...И ова за тебе "до детаљ"
А сега од почеток и убаво во детаљи :pos:
 
Член од
23 октомври 2005
Мислења
17
Поени од реакции
1
ha beeeee... pa sho e tolku bitno koj kade ja ima izgubeno nevinosta?!
 

schtranga

Кратовчанче
Член од
7 август 2005
Мислења
1.295
Поени од реакции
18
....so maz mi...pred 4 ipol god...( znaci imam staz 4 ipol god. :icon_redf :icon_mrgr ) paa beshe za nikade ne znaev da se opustam...povishe vikav od strav otkolku od bolka ( sreka sho nemase nikoj doma ) duri mu rekov ej aj da zaebeme sega utre ke produzime :icon_eek: :pos: ...covekov bog zna kolku pati se prepoti , jaden toj :icon_roll i taka ...
 
Член од
22 јули 2005
Мислења
2.198
Поени од реакции
11
a da napisevte nesto pametno? :D a za toa kolku e bitno kade (mesto) ne deka se palam ali cisto me zanima mestoto na zlostorot.by the way sto e vazno kolku godini imam,glejte si za sebe,pozdrav

schtranga напиша:
....so maz mi...pred 4 ipol god...( znaci imam staz 4 ipol god. :icon_redf :icon_mrgr ) paa beshe za nikade ne znaev da se opustam...povishe vikav od strav otkolku od bolka ( sreka sho nemase nikoj doma ) duri mu rekov ej aj da zaebeme sega utre ke produzime :icon_eek: :pos: ...covekov bog zna kolku pati se prepoti , jaden toj :icon_roll i taka ...
so maz ti?
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Ако планирате да сте сериозни, пишувајте на темава. Во спротивно, секој пост кој е дудлачки ќе биде избришан, имате приватни пораки ако ве интересираат нечии години.
И гледајте постовите да не ви содржат само едно (две, три, пет) смајли, затоа што ќе бидат и таквите избришани.

Не можев да постигнам со бришење постови кои немаат врска со темава, па затоа привремено ја заклучив. Оладете малку.

Темата е повторно отворена и се надевам на ваше разбирање и придржување кон погоре кажаното.
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Доста интимна тема ... ватевр, ќе кажам само дека секако не ми било убаво дека е болно, контра на муабетот на Дани:) :wink:
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
У декември 1997 година... У скопје... Неколку дена откако првпат залапав девојка...
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
со девојката која ми лежи у срце.. пред така некое време.. далеку од овој гаден град.. добро беше..
 
Член од
23 јануари 2005
Мислења
1.000
Поени од реакции
8
Dolphin напиша:
У декември 1997 година... У скопје... Неколку дена откако првпат залапав девојка...

dokolku mi e validna matematikata... znachi na 20 god ?! :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom