Вашето прво сексуално искуство

Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
:bip: АКо мислиш дека со едно фаќање г’с на Еко си се омрсил, не е ништо тоа! :baeh:
 

ViRuS

ПрОвОкАтОр
Член од
20 август 2005
Мислења
2.048
Поени од реакции
21
Најлошо е кога ќе бидеш Дрво пијан и кога ќе бидеш со 3 девојки и кога ќе се отрезниш кога нема да знаеш која ти била прва:raz:
Свое-лично искуство!
 
Член од
22 јануари 2005
Мислења
980
Поени од реакции
4
Вардарче, кога ти изгуби невиност?
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
jas iam 15 god i uste neam dupnato niso... greota sum?
P.S. ubo ke bidit prvpat to da go napram so nekoja iskusna, no ne e neophodno.
tuka vleguvaat i forumdzikite
 
Член од
2 април 2006
Мислења
2.842
Поени од реакции
31
Fantom_oh напиша:
jas iam 15 god i uste neam dupnato niso... greota sum?
P.S. ubo ke bidit prvpat to da go napram so nekoja iskusna, no ne e neophodno.
tuka vleguvaat i forumdzikite
Ne si greota be. Citaj prethodna strana, mojot post. :tapp:
 

Mesija

Hardcore Superstar...
Член од
13 ноември 2005
Мислења
212
Поени од реакции
1
Не е важно кога, каде, на колку години...ВАЖНО Е СО КОГО!!!!!!!


( ВАЖИ И ЗА МАШКИ И ЖЕНСКИ:motor: )
 
Член од
12 март 2006
Мислења
354
Поени од реакции
1
jas zenska nemozam da si fatam ce du*pam neso. :) care prostitutka
 
Член од
20 декември 2005
Мислења
179
Поени од реакции
1
a ti demek iskusen gleas od pamet da gi izvadis?

vardarce напиша:
Јас не солам памет туку им кажуам на понеискусниве генерации шо како да очекуваат*. Инаку јас не си го тинкам на Цеца туку на Стоја.


*колку ќе ги боли и колку многу ќе плачат првиот пат.


Едит: :Divine_smilie_leleee:
leeeeee zasto gi lazes?Pa stvarno nema smisla moze navistina mnogu da gi boli da ali samo ako nacekaat na nekoj moron da mu ja podarat nevinosta koj ke gleda samo da mizi i da buta i toa mi e navistina odvratno.
DEvojki otvorete ocite gubenjeto na nevinosta treba da bide na praviot nacin so praviot covek koj ke znae da ve ceni i da go pocituva toa sto mu go nudite zosto se sto ke bide abnormalno moze ponatamu loso da vlijae na vasiot seksualen pa i psihicki zivot.A dokolku e so ljubov toa ke vi bide moment sto ke go pamtite celiot zivot..............love is wonderfull and sex too:wub:
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
ViRuS напиша:
Најлошо е кога ќе бидеш Дрво пијан и кога ќе бидеш со 3 девојки и кога ќе се отрезниш кога нема да знаеш која ти била прва:raz:
Свое-лично искуство!
Тебе ти е лесно, од 3 ќе ја избереш најубавата и таа ќе си мислиш дека ти е прва. А мене како ми беше со 9, се манекенки. Која од која поубава. Ако избереш една, другите 8 девојки ке ти се налутат. Тогаш одлучив да кажам дека не сум спиел со ниедна. За да не се навреди ниедна, за сеуште да ми останат така добри другарки.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
2.842
Поени од реакции
31
Dimitarc напиша:
Тебе ти е лесно, од 3 ќе ја избереш најубавата и таа ќе си мислиш дека ти е прва. А мене како ми беше со 9, се манекенки. Која од која поубава. Ако избереш една, другите 8 девојки ке ти се налутат. Тогаш одлучив да кажам дека не сум спиел со ниедна. За да не се навреди ниедна, за сеуште да ми останат така добри другарки.
Aj nema smisla da se lazeme taka. :poss:

Veke kaj 9 togas 10 trebase da napises. :tapp:
 

deXterche

тадаммм
Член од
12 февруари 2006
Мислења
4.920
Поени од реакции
941
2 година средно(16 год), на отворено(наплажа :)), ниту јас ниту типката искусни:).
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
pinki напиша:
leeeeee zasto gi lazes?Pa stvarno nema smisla moze navistina mnogu da gi boli da ali samo ako nacekaat na nekoj moron da mu ja podarat nevinosta koj ke gleda samo da mizi i da buta i toa mi e navistina odvratno.
DEvojki otvorete ocite gubenjeto na nevinosta treba da bide na praviot nacin so praviot covek koj ke znae da ve ceni i da go pocituva toa sto mu go nudite zosto se sto ke bide abnormalno moze ponatamu loso da vlijae na vasiot seksualen pa i psihicki zivot.A dokolku e so ljubov toa ke vi bide moment sto ke go pamtite celiot zivot..............love is wonderfull and sex too:wub:
Колку лош пост. Као ако е тоа вистинскиот човек кого го сакаме, нема да го става кај што ќе го стави и било кој друг? И што е разликата дали ќе бута колку да бута или ќе бута малку побавно и понежно? Не сакам да кажам дека треба со кој стигнете да се одлучите да имате секс за прв пат, само сакам да кажам дека кој и да е боли. Нормално не се умира од таа болка, но во никој случај тоа не е секс каков што е сексот понатаму ...
И друго ... тој момент иако е болен останува во нас секогаш, а е само поубав, ако бил со човекот кој сме го избрале затоа што сме го сакале токму тогаш, а не затоа што ни било срам што сме невини и редно е да го сториме тоа. Лилааа:vozbud:
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Dimitarc напиша:
Тебе ти е лесно, од 3 ќе ја избереш најубавата и таа ќе си мислиш дека ти е прва. А мене како ми беше со 9, се манекенки. Која од која поубава. Ако избереш една, другите 8 девојки ке ти се налутат. Тогаш одлучив да кажам дека не сум спиел со ниедна. За да не се навреди ниедна, за сеуште да ми останат така добри другарки.
Добро што си одлучил да кажеш дека не си спиел со ниедна, зошто да ги лажеш луѓето :pos2: :pos2::poss:
Не па стварно, ти се молам, со 9?! И тоа све манекенки?! Па ти си бил је*о :pishtoldz Motherfucker! :pusk:
И што сега уште ти се другарки? Онака "fuckfriends"? Алал да ти е како се снаоѓаш со толку многу...:cuc::cuc::cuc:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom