Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

Член од
5 февруари 2020
Мислења
68
Поени од реакции
174
Пале во превод што значи со датум на интервју односно до каде се стигнати од прилика ?
 
Член од
3 август 2015
Мислења
1.458
Поени од реакции
1.980
Decki denes promena od finalna vo polozitelno
Intervju vo Bitola na 26.07.2018
dokumenti od roditel
Obrazuvana prepiska 28.11.2018 22***/2018
Finalna 24.04.2020
Od deneska na polozitelno
Lele elanot mi se vrati u zivotov :) pozz
Uff ama se izraduvav so promenite od finalna na polozitelno cestitki ajde samo napred @Dronskittt blizu si ajde pofali se
Автоматски споено мислење:

Денес има многу преписки ставени на положитено,со среќа на сите!!!
Стасани се до преписка и околку неа 22603/2018
@palekrstic ti si svetlinata vo mrakot ti si nadezda vo ocajot zlato vredna
 
Последно уредено:
Член од
27 јуни 2018
Мислења
99
Поени од реакции
60
Ajde se nadevam deka denes ke ima i prefrlanje od zadolzitelna vo finalna. Ova stvarno nema smisla.
 
Член од
19 ноември 2018
Мислења
128
Поени од реакции
121
Ние што сме тој датум на интервју во амбасада уште на задолжителна. Ццц
 
Член од
11 декември 2019
Мислења
71
Поени од реакции
46
Decki denes promena od finalna vo polozitelno
Intervju vo Bitola na 26.07.2018
dokumenti od roditel
Obrazuvana prepiska 28.11.2018 22***/2018
Finalna 24.04.2020
Od deneska na polozitelno
Lele elanot mi se vrati u zivotov :) pozz
Isto dato sme 28.22.2020 a ti duri 2 meseci posle nas na polozitelno cudno mn nema pravilo
Автоматски споено мислење:

Isto dato sme 28.11.2018 a ti duri 2 meseci posle nas na polozitelno cudno i nema pravilo sreka e se
 

Kajgana Shop

На врв Bottom