Бугарија ја нападна Македонија!

Член од
16 јули 2008
Мислења
1.824
Поени од реакции
878
JJJJJ EEEEE :oeoeoe::party3::party3::party3::party1::violent1: AAAAAAAAA

Брача блгари Don't Mess With Us! - зар уште не сваќаат дека маваат у карпа. :D
 
Член од
2 март 2009
Мислења
18
Поени од реакции
0
Не Б'лгарија нападна Македонија, а Македонија п'рва нападна Б'лгарија...Правилата на играта са такива, че ако нјакој те нападне трјабва да му отв'рнеш в рамките на следваштите 24 часа или играта започва атака сама..т'ј, че стига злоба и простотија...
 

MacedonianSun

herE I gO agaiN!
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.111
Поени од реакции
32
Кој сеуште не се регистрирал, нека се регистрира и да и помогне на Македонија. За брзо време следи контра офанзива за освојување на Софија.
 
На врв Bottom