Бодибилдинг суплементи

chipicaoo

unknown
Член од
11 септември 2011
Мислења
763
Поени од реакции
873
Me interesira kade mozat da se najdat suplementi vo SK i toa Quckmass(Allmax Nutrition) AllWhey(Allmax Nutrition) Univeral Uni-liver(universal)
 

Rabrobil

Seduce and Destroy
Член од
1 јули 2010
Мислења
886
Поени од реакции
294
Me interesira kade mozat da se najdat suplementi vo SK i toa Quckmass(Allmax Nutrition) AllWhey(Allmax Nutrition) Univeral Uni-liver(universal)
Во гет реди, тоа се наоѓа кај цептер у центар на раскрсницата на ќошето, нема што нема, за повеќе информации отвори си napumpajse.com
 

chipicaoo

unknown
Член од
11 септември 2011
Мислења
763
Поени од реакции
873
Во гет реди, тоа се наоѓа кај цептер у центар на раскрсницата на ќошето, нема што нема, за повеќе информации отвори си napumpajse.com
proveriv nemaat nisto samo horse power imaat muscule juice na drugo mesto da ne znaes kaj ima
 

Gjoroski

Master in Bodybuilding and Fitness Methods, IFBB
Член од
14 септември 2009
Мислења
1.332
Поени од реакции
998
Па, побарај замена ;)
 
Член од
21 декември 2011
Мислења
568
Поени од реакции
294
Me interesira kade mozat da se najdat suplementi vo SK i toa Quckmass(Allmax Nutrition) AllWhey(Allmax Nutrition) Univeral Uni-liver(universal)
allmax само во гет реди а за уни ливер и јас барав пред некое време и добив одговор од гет реди дека нема и дека најверојатно нема да се произведуваат но како замена слична има бееф амино од истата фирма а за овие предходните работи би ти препорачал ја посетиш продавницата на претседателот SPORTIX. ..(Поседува најголема стручност што е најбитно би ти помогнал потполно и со суплементација и со све останато) поздрав
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.807
Поени од реакции
10.917
Muscle Juice гејнерот? Ме интересираат мислења, искуства, споредба со сличните на него, како што гледам за ценава горе долу меѓу поевтините е во споредба со други гејнери кои нудат идентична нутритивна содржина.
Зборувам за обичниот, не за овој најновиов 2600 т.е.
http://www.bodybuilding.com/store/un/mj.html
 
Член од
4 октомври 2008
Мислења
4.014
Поени од реакции
1.247
Muscle Juice гејнерот? Ме интересираат мислења, искуства, споредба со сличните на него, како што гледам за ценава горе долу меѓу поевтините е во споредба со други гејнери кои нудат идентична нутритивна содржина.
Зборувам за обичниот, не за овој најновиов 2600 т.е.
http://www.bodybuilding.com/store/un/mj.html
Го имам користено и не ми помогна баш. Плус гејнеров има доста шеќер а малку комплексни јагле-хидрати и протеини. Според мене е добар само за пополнување на калориски дефицит во тек на ден, а за ставање на мускулна маса не е баш најдобар избор.
 

chipicaoo

unknown
Член од
11 септември 2011
Мислења
763
Поени од реакции
873
allmax само во гет реди а за уни ливер и јас барав пред некое време и добив одговор од гет реди дека нема и дека најверојатно нема да се произведуваат но како замена слична има бееф амино од истата фирма а за овие предходните работи би ти препорачал ја посетиш продавницата на претседателот SPORTIX. ..(Поседува најголема стручност што е најбитно би ти помогнал потполно и со суплементација и со све останато) поздрав
a kade se naogja taa prodavnica i dali ima internet stranica posto ne sum od Skopje
--- надополнето: 14 февруари 2012 во 17:02 ---
Па, побарај замена ;)
kade se naogja prodavnicata posto na sajtot ne mozev da najdam
 
Член од
21 декември 2011
Мислења
568
Поени од реакции
294
a kade se naogja taa prodavnica i dali ima internet stranica posto ne sum od Skopje
--- надополнето: 14 февруари 2012 во 17:02 ---

kade se naogja prodavnicata posto na sajtot ne mozev da najdam
napumpajse.com ti e na get ready califit.com.mk california fitness gladijatori.com na gladijatori...herkules.com.mk na pretsedatelot
 

Kajgana Shop

На врв Bottom