Бисери oд училишни денови

Член од
13 декември 2008
Мислења
18
Поени од реакции
5
Проф по математика : Денеска, КОНКРЕТНО ке се задржиме со Х примери... :kesa:
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Класната:
Пишит во дневникот и ние нешто ја прашуваме и таа одговара само со ,,да``
И едно дете наставничке глупа сте, таа вели да.:pos2::pos2:
 
Член од
28 април 2008
Мислења
258
Поени од реакции
9
на папокот има папок:kesa: (сакав да кажам на папокот има пирс)
 
Член од
1 септември 2008
Мислења
768
Поени од реакции
18
Stara profesorka po matematika: Deca ne me pcuejte na angliski, jas sam od ruskata paralelka:D:pos2::pos2:
 
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.356
Поени од реакции
184
ова што ке го кажам и не е кикс ама мора да се забележи како бисер...
Ни доаѓа нова професорка по математика една млада неискусна што туку дипломирала...а ние едвај чекаме таљква некојда да ни падне у раце хаха
И онака да се напраи добра према нас не запишува отсутни само ако е некој од 1 час и става бројче од страна...и еден ден дека не не знаеше сите прашува отсутни и кажува еден другар - Името и презимето на калсната :pos2:
и ај нема везе оваа си запиша ние се смешкаме...и вика некој ај бе да ја шкртнеме срамота е...ама не ти дава срце скаш да пукне смеа....и у понеделник на класен отвара калснава дневник и што ке види дневников од понењделник-сабота полн изостаноци и вика што е ова се неоправдани ке ви го ставам аааууууу....почиња да ги станува еден по еден отсутен што биле...и вика - Ѓорѓи кај си бил ти во вторник 5 и 6??? Ѓорѓи и возваќа - Не не професорке кај сте вие да ми кажете у четврток на 3 час...и коа пукна една смеа :pos2::pos2::pos2:.малце и стана незгодно и она кутрата дур да свати што и збори зш глупава си беше по природа.....и вика еден ученик: ај професотке јас пред бркање сум 20 имам вие за еден сте.....ама коа се налути после стварно се неоправдани ни ги изнашиба ама ке преболиш коа знаеш што си напраил ке ти остане цел живот....
П.С. ние ја умревме бе 4 години душата и ја извадивме и на крај секој со 5-ка поминуваше и поише од 10 неоправдани немаше зш се бореше за нас ама говеда сме бе...затоа откога завршивме после 6 месеци и бевме на погреб цел клас бидејки на жалост на сите почина(ова не е шала озбилно е) ама како што викаат да ги спомнеме мртвите и да се сеќаваме по нивните добри дела :toe:
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Тргнете го ова столче
Професорката рече така да стои
По историја ли (млада и згодна)
Да
Уф што кe и правам само да ја фатам
:pos2:
 
Член од
3 јануари 2008
Мислења
39
Поени од реакции
1
Професорката прашува: Што донеле на конгресот?
Одговор: Џак брашно.

Во осмо ни дојде една професорка како замена и еден мој бивши школски и вели: Од утре не ме гледате.
Таа прашува зошто?
Тој: Ќе те ебу од позади. :D:D:D:D
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Професорката прашува: Што донеле на конгресот?
Одговор: Џак брашно.

Во осмо ни дојде една професорка како замена и еден мој бивши школски и вели: Од утре не ме гледате.
Таа прашува зошто?
Тој: Ќе те ебу од позади. :D:D:D:D
No fucking way!
 
Член од
13 јануари 2009
Мислења
1.311
Поени од реакции
749
Imavme fizika i nie na posledna usta ne zatvorivme i nas. Mi vika aj ti na tabla i jas stanuvam i mi vika koj bil PASKAL i jas mu vikam tatko i na aneta a tatko i na toa devojce se vika paskal

nas. Po geografija bese otsuten nekolku denovi i dojde eden drug nastavnik
i i vika na edno devojce aj na tabla i i vika da raskazuva za crna gora i ona kuti kuti kuti... I nas.vika a ti znaes so e crna gora on se misli i vika grad
nastavnikot vika aj jas ke izlezam nadvor ti razmisli i ke mi kazes posle
on izleguva i nie site i vikame crna gora e selo
vleguva nas. I ovaa vika crna gora e selo :tapp:i nas. Vika kakvo selo e golemo ili malo ovaa vika golemo:pos2:i i vika posle da napisala izjava do klasniot deka rekla deka crna gora e golemo selo i da go pokazala toa na roditelite i da se potisale :pos2::pos2::pos2:
 
Член од
29 јуни 2008
Мислења
460
Поени од реакции
27
Професорот: Отсутни?
Дежурниот: Мајкл Џексон
*професорот почнува да го запишва*
Ученик: Ама професоре тој пеач е..
Професорот: Пеач, непеач јас ќе го запишам , па класната нека го оправда.
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
167
Професорот: Отсутни?
Дежурниот: Мајкл Џексон
*професорот почнува да го запишва*
Ученик: Ама професоре тој пеач е..
Професорот: Пеач, непеач јас ќе го запишам , па класната нека го оправда.
го има истово само за Дарко Панчев
 
Член од
15 ноември 2008
Мислења
21
Поени од реакции
0
Професорот: Отсутни?
Дежурниот: Мајкл Џексон
*професорот почнува да го запишва*
Ученик: Ама професоре тој пеач е..
Професорот: Пеач, непеач јас ќе го запишам , па класната нека го оправда.
кај нас истово се има десено со Горан Пандев
 
Член од
2 август 2008
Мислења
743
Поени од реакции
460
Професорката наместо "Нов курс" на табла напиша "Нов Кур" и ние нормално ја поправивме :pipi:
 
Член од
11 јуни 2007
Мислења
1.505
Поени од реакции
1.302
Професорот (Каев од ЕТУЦ ) : Славчо Тасиќ ?

Славчo : Не сум присутен професоре... ова ... присутен сум .... не сум присутен... присутен сум ....

ПС: Славчо беше напушен до даска...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom