Бесплатно Мејли на Т-Мобиле

Член од
1 декември 2007
Мислења
39
Поени од реакции
0
Народе стигна денот кога нема веќе сметката да се прави висока заради пустото Мејли. Т-Мобиле воведува бесплатно мејли. Доколку корисникот остави порака по сигналот звучен тогаш ќе се наплаќа. Ова стартува од денес 30 Јануари.
Па ајде сеа уклучувајте ги сандачињата :vozbud::vozbud:
 

BuSarCe

See My Profile
Член од
4 август 2007
Мислења
1.726
Поени од реакции
33
ај не мора да се јавуваме само со говорни оставање ќе се разбираме :)
 
Член од
1 декември 2007
Мислења
39
Поени од реакции
0
ај не мора да се јавуваме само со говорни оставање ќе се разбираме :)
Е тоа нема да биде бесплатно. Значи бесплатно ќе биде она "Го добивте Мејли. По звучниот сигнал оставете порака" , а после звучниот сигнал т.е. за оставање на порака ќе се наплатува.
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
бррр мене морници ми пшолазија кога прочитав бесплатно мејли, колку пати само ми отишол последниот денар од кредитот на тоа глупаво ГО ДОБИВТЕ МЕЈЛИ........
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Конечно нешто паметно да слушнам кога станува збор за мејли. Стварно касапска работа беше тоа пустото. Се надевам дека подобро ќе е сега!
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.099
Поени од реакции
1.885
им текна на пед****е после неколку години со тоа одвратно мејли, леле колку сум мрзел онака звонам последни пари на кредит едвај да титнам и коа ојдееее башка зимање у п.м. некои 20тина денари
ама добро шо им текна откако никој више нема мејли и откоа се префрлија на другиве оператори

ај ај по малце ќе им дое памет доста не заклаа
п.с. МРЗАМ МЕЈЛИ
 

Necrophilia

Find Beautiful Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
a проверката на мејлито, ќе биде некогаш бесплатна?
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
2.681
Поени од реакции
182
a проверката на мејлито, ќе биде некогаш бесплатна?
Се навикнаа тие да не бричат на суво, сега ќе не бричат на влажно, али нема да се откажат од бричењето (метафорава ми е... :nesvest:) :icon_mrgr
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Еј па супер више нема да ги горам луѓето и после да викаат по мене. :pipi: Супер ама мислам дека кога проверувам од кого имам порака не ми земаат кредит.
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Море ич... Какво мејли какви црни камења. Ни мејли уклучувам ни ми треба некој да ми остава пораки. А речиси секогаш ми е достапен телефонот(освен ако цркне за батерија), а ако сакам да не се јавувам едноставно ги одбивам сите повици (има автоматски во сони-ериксон таква опција) и ке видам кој ме барал (ги пиши како пропуштени повици, а телефонот не реагира)
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.410
Поени од реакции
7.712
Не им текна, туку некоја од службиве како права на корисници или слично сугерирала на Т-Мобиле, и дури сега им текнало. Инаку ќе продолжеа по старо.
Инаку ме мрзи да барам по веснициве, имаше во некој опширна статија со сите детали.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom