Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
11 декември 2007
Мислења
1
Поени од реакции
0
da ne zne nekoj od kade da gi downodiram puski novi za cs ako moze za brzo dami kazite:helou:
 

viktordojran

пссwd
Член од
11 септември 2007
Мислења
351
Поени од реакции
31
zdravo baram progarama za radio stanica.pleer stoi ke mozam preko kompjuterot da pustam muzika.radioto e na internet i mi treba dobra progarama za pusatanje muzika
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Winamp мислам дека имаше таква функција ако не се лажам.
 

NIKA

F.B.I (Fausse Bonne Idée)
Член од
11 април 2006
Мислења
791
Поени од реакции
12
Барам еден речник...ама се платени верзии наоѓам...некој да знае кај може бесплатно да го симнам? ... италијаски е речникот и се вика Zingarelli
Ако некој ми го најде давам пиво...и ке го сакам пола живот и две минути гратис......:baeh:
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
142
еве една полесна молба од мене:

Со кој програм можам да поделам филм на два дела?
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
@ Гижо: SC Video Cut

@Ника: Мора да е тој речник или може некој друг, италијанско-англиски/и обратно?
 
Член од
9 јануари 2006
Мислења
5.605
Поени од реакции
7.408
Go imas Zingarelli 2007 na Emule....kao ima i 2008 ama nema nieden kompleten sors za taa verzija site se na 10%.
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.506
Поени од реакции
5.489
Ако знае некој , некоја бесплатна програма на НЕТ да го проверим ПС-во од вируси ... !?
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
434
Некоја програма за едитирање на титлови да ми каже некој ?
Ама некоја добра бидејќи имам пробувано едни незнам како се викаа и уште толку ги расипав титловите
 

NIKA

F.B.I (Fausse Bonne Idée)
Член од
11 април 2006
Мислења
791
Поени од реакции
12
@Ника: Мора да е тој речник или може некој друг, италијанско-англиски/и обратно?
Мора!!!!Италианско - француски.... би ми бил интересен...ама за итл-анг неееееееееееее!!!!!!!!...ама овој си го барам на Ѕингарели!!!!:pipi:
Во Емул неможам да го барам, прво мноо време ми треба, а и ја немам програмата (не дека нема да ја најдам)....ама со Емуле не сме другарчиња!!!!
Плус барам..коа филмот ке го направам од Хивд на двд субтитрите ми се губат...како да ги додадам?
Сполај ви на сите за помошта!!!!!
Еве третина од животото ве сакам!!!
 

trickster

Remember the name …
Член од
19 август 2007
Мислења
452
Поени од реакции
14
Ми треба програмче за оверклокуванје на асус 8600 гт ми го пепорачаа ОЦ ГЕАР ама никаде немозам да го најдам ако мозе некој да прати линк .:kesa: Тнх
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom