Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
22 јануари 2008
Мислења
41
Поени од реакции
0
Baram program mathematica 5.0 wolfrom researc so krak za resavanje na sekakov vid na zadaci ako ima nekoj neka prikaci ili nekoja slicna programa.
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
go formatirav kom i sega sakam da si instaliram microsoft office ama neznam koj 2003 ili 2007 kazejte mi koj e podobar i poednostaven
 
Член од
27 јануари 2008
Мислења
1.611
Поени од реакции
85
Според мене и двата се добри, 2007 е многу по „нашминкан“ а и има повеќе нови и уредени опции и примери... така да мојата препорака е 2007 офис... Поздрав.
 

Xak

Член од
23 декември 2007
Мислења
2.610
Поени од реакции
464
Ако може некој по ПП или по МСН да ми прати крак за Vista Ultimate 64bit зошто пребарав насекаде и не можам да најдам, те. најдов некои такви што замрзнуваат Evaluation period али после неколку саати престанува да работи замрзнувањето и кога пак ќе кракувам пак го ресетира тајмерот али сакам некое целосно решение па ако има некој би бил и повеќе од благодарен да ми прати : )
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Ако може некој по ПП или по МСН да ми прати крак за Vista Ultimate 64bit зошто пребарав насекаде и не можам да најдам, те. најдов некои такви што замрзнуваат Evaluation period али после неколку саати престанува да работи замрзнувањето и кога пак ќе кракувам пак го ресетира тајмерот али сакам некое целосно решение па ако има некој би бил и повеќе од благодарен да ми прати : )
Провери ПП :helou:
 

Xak

Член од
23 декември 2007
Мислења
2.610
Поени од реакции
464
Симнав еден крак и средив работа, ако некој има потреба нека ми пише слободно ПП.
Аце не ми работеше твојот крак али ипак фала за помошта :)
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
5
Поени од реакции
0
Baram programa za snimane na rabota na kompjuter odnosno spiunirane na toj sto raboti na kompjuter znam deka ima ama neznam kako se vika
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom