Балкански навивачки групи

Која е најдобра балканска навивачка група ?


  • Вкупно гласачи
    302
Член од
17 август 2011
Мислења
9.829
Поени од реакции
17.624
зарем први екипи им се тепале:)?
 

TheTrooper

Психијатриски случај
Член од
27 април 2009
Мислења
6.823
Поени од реакции
6.346
зарем први екипи им се тепале:)?
Тешко на Делије ако им е прва екипа тој костурот без маица што се тепаше.
Сиротиот ни 20 кила нема,ни бокс знае да мавне како што треба,да го дувнеш ќе одлета.
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.547
Поени од реакции
69.457
Оф мори мајко, никогаш немаше да ми текне :pos:
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
4.346
Поени од реакции
3.754
Изгледа им е некоја подгрупа од Земун :)

Бтв абе што им значи ова ТЕБРА на Србиве, гледам сегде го употревубаат? :icon_mrgr:
Тебра е обратен редослед на слоговите од Брате. бра-те = те-бра, тра-ву = ву-тра. пе-дер = дер-пе, итн. :) Шатровачки сленг се вика.


Иначе тепачкава е далеку од први екипи, едниов од Делије е од Iron boys го познав, а тепачкава е од пред 2 години само што не знам како е сега актуелна.
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.547
Поени од реакции
69.457
Тебра е обратен редослед на слоговите од Брате. бра-те = те-бра, тра-ву = ву-тра. пе-дер = дер-пе, итн. :) Шатровачки сленг се вика.


Иначе тепачкава е далеку од први екипи, едниов од Делије е од Iron boys го познав, а тепачкава е од пред 2 години само што не знам како е сега актуелна.
Сега е ставен овој клип, може имало претходно али бил тргнат или не сум го видел :)
На 28 Мај е аплоудиран...
А и искрено не ги пратам баш, така да врска сум немал дека било одамна ова.
 
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.498
Поени од реакции
2.779
Последната слика е од источната ни соседка па да се надополнам со тазе.
Викендов несвесните Македонци што се нарекуваат бугари извадија парола со зборови од уште еден несвесен Македонец. Си ја пејат „Слушам кај шумат шумите“ ама со различен текст но ритамот е тој.
Жална наша македонска судбина. 2 милиони наш народ ги имаме частено.
Прецедникот Македонец...Жално! Јас не се навредувам од сликава. Јас жалам кога ја гледам.
fgcgvh.png
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom