Баба Роса

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.656
Поени од реакции
14.512

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
ех дошло доба интернет на стари години да се проба :pos: и ги гледав некои нејзини видеа значи стварно баба е откачена само се прашувам да не пувка нешто :icon_lol:
 
Ф

Флеш

Гостин
Претпоставувам дека можеби ја знаете новата интернет "celebrity" во Македонија - Баба Роса од Радовиш

https://www.facebook.com/rosa.koceva.7https://www.facebook.com/photo.php?v=1429297720626263
https://www.facebook.com/photo.php?v=1427606570795378

Хахахахах, некои се смешни, некои не, сепак баба Роса е феномен :icon_lol:
Ма види види види ..... Она има Ајфон .....:cautious: Андроид енеми ..... Пази бабо o_O
 
H

Hip.Hop_MKD

Гостин
Може жената има психички проблеми и како што гледам деца ја заебаваат и си играат со нејзе. Како може така да се однесуваш со постаро лице?
Уште еден доказ дека Светов е у пички матер отиден... Тролајте, смејте се, ама мислете му ја што ве чека на старост вас. :tapp:
 
P

PewDiePie

Гостин
Темава треба да оди во канта,живи глупости.

Баба се сликата со ајфон и сеа шо ?
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
10.571
Ама и тој што ја снима цело време е за ќотек, внук и е или така нешто, се заебава со жената.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.873
Да сум му родител на овој што ја снима има тоа ајфонот да му го скршам. :D
 
M

MIL

Гостин
Mene mnogu mi e jaka koa go lupnue kuceto so raka taka jako dok igra I prodolzuva a kuceto mirno se trga auuu szi mi tece od smea I koa vika orospijska drzava hahahahah kraj beee jaka e zenava skroz e otkacena
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Глупости, дечково што ја снима и слика мисли дека е нешто којзнае колку интересен и шема. Бабава како и секоја баба, изгубена у модерново време поима нема ни од компјутери ни од телефони, не ни приметува дека кретенов ја заебава. Греота.
 

chipicaoo

unknown
Член од
11 септември 2011
Мислења
763
Поени од реакции
873
некој сака да собира лајкови и да биде познат ама не знае како па ајде со снимање на бабата се залажува и мисли дека е познат.Еден вид копирање на онаа покојна Милева.Да се каже еве јас ја снимам и преку мене се иде на интернет.Пуста глупоќа и желбата да се стане славен без разлика на било која цена.А со тоа се добива сатисфакција и чуство на среќа и исполнетост.Доаѓање на слава преку ноќ и воедно копирање на западниот тренд наречен според мене масивно уништување на мозок и свест и станување дел од стожерот
 

Kajgana Shop

На врв Bottom