Баба Роса

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
Компилација од баба роса :D


 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
Член од
31 јули 2023
Мислења
5
Поени од реакции
7
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
9.235
Поени од реакции
18.695
Бог да ја прости баба Роска, легенда македонска беше на некој начин нема некој што не ја знаеше.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom