Баба Роса

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.544
Поени од реакции
5.855
Мене искрено ми е жал за бабичкава. Видела нешто интересно, плус да му го направи меракот на внукот и ајде ќе оди по него, не дека знае што прави. Греота.
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Ова треба да е смешно?
Воопшто не е смешно. Туку има некој такви што мислат дека едни обични глупости се многу интересни и смешни.
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
Воопшто не е смешно. Туку има некој такви што мислат дека едни обични глупости се многу интересни и смешни.
Неможеме сите како тебе паметни да бидеме.
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.656
Поени од реакции
14.512
Воопшто не е смешно. Туку има некој такви што мислат дека едни обични глупости се многу интересни и смешни.
Ако не ти е смешно - ОК. Само немој да исправаш криви Дрини и да докажуваш на кој зошто му е смешно. а на кој не му е
 

Коловрт

Озимандија
Член од
12 април 2010
Мислења
4.015
Поени од реакции
9.164
Прашање на време беше кога ќе се отвори тема за ова. Ако е темата во Чек дис аут, јас ќе си мрчнам малце.
Не гледам ништо смешно во во оваа „атракција“. Мислам дека не е во ред некој до овој степен да си тера сеир со стари и изнемоштени лица со сомнителна здравствена состојба за пет минути интернет слава.
 
Член од
24 јуни 2011
Мислења
522
Поени од реакции
462
Знае дека ја снимаат и има кажано нешто во видео за тоа, аа да и рече сите кои мислат дека се заебава внукот со неа да јадат говна. Мене не ме загрижува тоа што ја снимаат и тоа со нејзино знаење, ме загрижува тоа што на луѓето ова им е интересно. Баба како баба има 70+ години си тера мајтап, а и внукот исто, фрчат лајкови му се пумпа егото. Ама народот...

П.С добро размислува бабата
 

Коловрт

Озимандија
Член од
12 април 2010
Мислења
4.015
Поени од реакции
9.164
Бабата знае дека ја снимат незнам што толку вие.

Има баби што знаат дека била по нужда, но пак носат пелени.

Алцхајмер е зае*ан.

Тука за ќотек е внукот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom