БУШАВ - Гордоста на Македонија!

Demon_Lord

May the force be with you!
Член од
11 септември 2008
Мислења
428
Поени од реакции
9
хехе монтажава, музикава и квалитетов на снимкиве кажуваат доволно, не мора ни да продолжувам со мултитаскингот на бушавкото.. :pos2:
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
Аман бе по 10-ти пат клипов го ставаш на форумов

Вежбај мали , не кревај чалам
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Уау еј, ова паркур треба да е? Нова верзија некоја, јас тие паркур изведби што ги гледам на телевизија многу се подобри од оваа.
За обично симнување по скали и скокање преку ограда сите сме фриранери :)
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.595
Поени од реакции
13.281
Шо qr е ова бе? Внук ми истово го прај, денојве ќе го клам и јас на форумов ко си имаме со фалење, тој барем 7 години има :) :pipi:
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
кутриот бе, изглеа сфатил дека е тиња, па се вратил на тастатурата... а можда е и нов маркетиншки трик! стеј тјунд енд фајнд аут! =)

ЗИГА ЗАГА НАПРЕД БУШАВ Е, ОЕ!!!!:vozbud::vozbud:
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
абе не се курчи многу леле рипал и одма манга не се станува така манга брат и сите во маало те знаат а? манги како тебе има многу и уште си мал не се расправај со кенгур и другиве кога ке те знае цело Ск тогаш карај се расправај се не сеа во маало те знаеле па и мене ме знаат бе:pipi: Мала бара многу крокодила
 
А

Адриано

Гостин
Стварно е добар како за почетник!NOOOOOOOOOOOOT
Додека не си го скрши вратот ке беснее!:smir:
 

Cyber Knight

House music
Член од
16 мај 2007
Мислења
785
Поени од реакции
186
Малиов е најбоље бе шо ви е на вас???????? СТРАВА, ЗВЕР :vozbud::vozbud::vozbud:

Гледај и учи, ова ти се вика паркур а не твојот микс на идиотизам и акање од цименто! п.с тука имаш еден Македонец, па може ке ти биде мотивација да продолжиш да се акаш од цименто, може еден ден ке бидеш Про! или не!
 
Член од
5 октомври 2008
Мислења
39
Поени од реакции
0
Ја не сум некој про али тоа клипчето шо е со типците у германија, пола од тие работи ги можам! А еднаш се иам качувано по зграда али ми се избриша клипчето
 

Kajgana Shop

На врв Bottom