БУШАВ - Гордоста на Македонија!

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
....и зашо се отворени 9879876 теми за мангупов? Ова као...герила рекламирање?
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
Van Pistolero напиша:
a ti si ped*r...........YES,you are!i nejkam veke da se raspravam so luzeri i ako mislis deka si bolje daj prati materijal da te vidime a do togas zatni si ka muckata!
не мислам дека сум боље, у вакво срање... неќам ни да се натпреварувам воопшто за титулата НАЈГОЛЕМ БУЉАШ У МААЛО! не ми е потребна... материјал немам снимено не сме сите ко тебе да се палиме на вакво срање.. јбг иам попаметни ствари да правам! а муцката тешко дека ќе си ја затнам, особено не кога провоцираат вакви :drk: ко тебе!
 

KoNtEjNeR

sapun
Член од
19 декември 2005
Мислења
2.306
Поени од реакции
44
ako ti mislis deka treba da se dokazuvame vo vakvi raboti...
si se zaebal...
sho dobivas so ova sho se pravis retardiran u javnost ?
mislis deka se interesni cirkuzantite kako tebe ?
na toa ke zarabotis ? ili mozebi devojka ke fatis ?
sve e toa veke iziveano.. A TI SI SAMO USTE EDNA ZAOSTANATA BUDALA...
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
простете му, незнае што прави :pop:
 

Van Pistolero

Armed and Dangerous!
Член од
13 февруари 2007
Мислења
51
Поени од реакции
0
Brat ne znam za tebe ama jas postuvam trud i potroseno vreme i da ne mora da se natprevaruvas za titulata najgolem buljash zasto VEKE SI!A ne mora da jades gomn.a ako si sakat i ne si podvizen i elasti4en kako nego,epa sega ti si vidi!
 

KoNtEjNeR

sapun
Член од
19 декември 2005
Мислења
2.306
Поени од реакции
44
ako bese ova za mene ke ti kazam nesto :
1. pisi ni sto postignal deckoto so toa
2. sto kar imas ti sto ni drobis i sto ne umaras so toa
3. on ti e tebe idol ? ti si elasticen kako nego ? pa daj tvoja snimka.
4. PREKINI DA UMARAS
 

Van Pistolero

Armed and Dangerous!
Член од
13 февруари 2007
Мислења
51
Поени од реакции
0
ja ne rekov da se natprevaruvas ili da se dokazuvas tuku samo da go poglednesh negoviot trud i ako brat si nekoj frit i ne si svrtel MTV da vidis Bario19 za da znaesh deka toa e nov ekstremen sport koj ne e namenet za degenite kao vas!
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
Van Pistolero напиша:
Brat ne znam za tebe ama jas postuvam trud i potroseno vreme i da ne mora da se natprevaruvas za titulata najgolem buljash zasto VEKE SI!A ne mora da jades gomn.a ako si sakat i ne si podvizen i elasti4en kako nego,epa sega ti si vidi!
ЦРВЕНО:ова е труд? за ова троши време дечкото од клиповите? до кај ќе стигнеме вака, ц ц ц ц, ја стварно незнам?! место со младината напред, ние ќе изиграваме циркузанти! срамота... место да скока ко шупак, нека земе до школо да тркне, нека се образова, поише така ќе го поштуваат!
СИНО:извини не сум, дечкото од клипот нескромно ми ја одзема по најголеми заслуги!
ЗЕЛЕНО:пу пу пу, не сум сакат,неподвижен и нееластичен! ти си мало болно дете што овие зборови сеуште ги сваќаат како заебанција! иди засрами се! лешпер глуп! не дај Боже тоа на некој твој близок да се деси па да видам што ќе кажеш ондак!
И ЗА КРАЈ: СООЧИ СЕ ДЕКА СВЕТОТ НЕМА СЕКОГАШ ДА Е НА ТВОЈА СТРАНА! ќе има и такви кои што ќе застанат контра спроти тебе, и ти ќе мораш тоа да го прифатиш како такво!
завршена дискусија!
 

Van Pistolero

Armed and Dangerous!
Член од
13 февруари 2007
Мислења
51
Поени од реакции
0
Koga ne razbirate za novo,ostanuvate prosti,se kriete zad vasite monitori dodeka nie snimame,pa posle ke mi jadesh gomna kaj ide nashava mladina,koga ostavate o4i i zivot na kompjuter,epa brate zivej si na internet a na ulicite nie sme zakon zasto ne si dosol vo nase maal pa da prasas koj e BUSAV!!!!I da ti kazam nesto poseti gi pa posle zbori dali ova e cirkus, trgni se od pred monitor pa posle jadi gomna koga nemas ni sposobnost ni hrabrost da skoknes od 3m,a taka i p*i*c*k*a u dusha ke si ostanesh!Tolku od mene i dosta mi e od vas luzeri koj ne znaat da cenat trud i go koristat najdolniot na4in da kazat deka mozebi nekoj e POHRABAR od vas!!!!!!!!!!!!!!
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Van Pistolero напиша:
Koga ne razbirate za novo,ostanuvate prosti,se kriete zad vasite monitori dodeka nie snimame,pa posle ke mi jadesh gomna kaj ide nashava mladina,koga ostavate o4i i zivot na kompjuter,epa brate zivej si na internet a na ulicite nie sme zakon zasto ne si dosol vo nase maal pa da prasas koj e BUSAV!!!!I da ti kazam nesto poseti gi pa posle zbori dali ova e cirkus, trgni se od pred monitor pa posle jadi goman koga nemas ni sposobnost ni hrabrost da skoknes od 3m,a taka i p*i*c*k*a u dusha ke si ostanesh!Tolku od mene i dosta mi e od vas luzeri koj ne znaat da cenat trud i go koristat najdolniot na4in da kazat deka mozebi nekoj e POHRABAR od niv!!!!!!!!!!!!!!

јасно ни е. ти си бушав. кајганџии не се палат на безвредни циркузанти.

Shoo. Run far and away. And dont look back.
 

Van Pistolero

Armed and Dangerous!
Член од
13 февруари 2007
Мислења
51
Поени од реакции
0
epa brat ostani si kajgana u dusha,a za na ulica nemas pravo da zboris!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom