БУШАВ - Гордоста на Македонија!

KoNtEjNeR

sapun
Член од
19 декември 2005
Мислења
2.306
Поени од реакции
44
van pistolero ti si totalno izgubena licnost...
ako ne primetuvas deka vo posledno vreme sve se vrti okolu tehnologija i internet.. a ne okolu tvojata ulica i tvojot e*an drugar bushav... onda si samo za vo demir hisar.. ti nema spas na drugo mesto.
tolku mozok imas u glavata pa si nasol da zboris ovde.. ulica pa ulica se zapnal, da ti e*am ulicarot smotan..
daj kazi nesto pametno, nesto korisno, a ne ovde ni prezentiras materijal.. kako na najlesen nacin da ostanes invalid ebago... skokanje od 3 metri ? da ti kazam sto mu se sluci na eden mangup od vlae za takvo skokanje ? ostana so dvete noze u gips i sho od toa ? imase sreka nema nikakvi posledici... ama nekogas moze da dojde do poseriozna povreda pa radi takvi zaebancii za koi ti zivees (zatoa sto nemas mozok i nemas za sto drugo da zivees) ke si go poebes ostatokot od zivotot... ako toa moze da se narece zivot...
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Абе ќе си помислат луѓето дека темава за мене е,нема смисла вака хахахахаха
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
AHAHAHAHA Acid ЛУД СИ ЖИМИ СЕ, наслвов на темава...аххааххахахахахахаха! Остајте го копиљот на раат, изглеа и дома не го сакаат, кутриот тој-уличар! па уште се заканува по ПП!:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.189
Поени од реакции
34.423
Ајде прекинете сите.

Бушав е топ (хехе, ама кој Бушав?) :pos:

Како и да е. Малиов заслужи да се најде и на насловната страница на Кајгана.

Браво Бушав, утре не заборавај да не посетиш. :wink:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Bushav ruullllzzzz, bez razlika koj Bushav e vo prasanje.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.189
Поени од реакции
34.423
Не заебавајте.. кој од вас на 13 години има МУДА да праи вакви работи? И кој од вас на 13 години имал мобилен со камери? И кој од вас на 13 години знаел да монтира видео материјал во Windows Movie Maker? :)

Малиот е топ. Кога ќе порасне го зимаме во редакција.
Ни требаат вакви луѓе. :icon_bigg
 

Van Pistolero

Armed and Dangerous!
Член од
13 февруари 2007
Мислења
51
Поени од реакции
0
FALA NA PODDRSKATA ACID,TOA SE POSTUVA A NE GOMNARIVE STO NE POSTUVAAT VLOZEN TRUD!
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
Acid напиша:
Не заебавајте.. кој од вас на 13 години има МУДА да праи вакви работи? И кој од вас на 13 години имал мобилен со камери? И кој од вас на 13 години знаел да монтира видео материјал во Windows Movie Maker? :)

Малиот е топ. Кога ќе порасне го зимаме во редакција.
Ни требаат вакви луѓе. :icon_bigg
:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :zver:
agree! TOTALLY AGREE! R O F L M A O ! ! ! e ова е реклама!
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Van Pistolero напиша:
FALA NA PODDRSKATA ACID,TOA SE POSTUVA A NE GOMNARIVE STO NE POSTUVAAT VLOZEN TRUD!
Овој сериозно свати... секоја чест мајсторе :bravos: :tapp:
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Детево сака да ми пушти негова мп3ка шо рапуел. пер, пушти слободно па ќе ја монтираме со снимките ќе ја стаиме да врти у позадина, ок? Двојна реклама. Ем твоја песна у позадина, ем детево ќе го глеаме. Важи?
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
Леле мултиталенат имаме значи а? Мултитаскинг е детево! ем скока ем рапер.. како би се викал? СкокРап? незнам.. можеби! на концерти и ќе скока и ќе рапува! леле сите жени ќе ни ги собере, шо ќе остане за нас? страф ме фаќа!
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
824
Поени од реакции
833
Ajде де,ја тренирав гимнастика, колку салта сум правил по училници,можев да одам на раце 10 метра.. и на 4 клупи стој на глава...
ама на времето ;) ама натаму сватив дека ништо во животот нема да ми користи па разманав негде на 14 години... ;) е тогаш немаше movie mackeri ни дигитални камери (пред 12 години)
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.231
Поени од реакции
4.103
Ова мора да се пријави кај одборот за реметење.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom