БУШАВ - Гордоста на Македонија!

Van Pistolero

Armed and Dangerous!
Член од
13 февруари 2007
Мислења
51
Поени од реакции
0
i sapun ja ne sum ovde za da si ja probam srekata tuku za da prezentiram trud,hrabrost,,no zaboraiv deka tuka se vrtat samo (L)(U)(Z)(E)(R)(I)!!!
Ima dovolno luge sto gi videle klipovite i sum zadovolen od toa sto go postignav,za razlika od tebe koj sedi cel den pred kompjuter i jade gomna za mladinata!!!By the way ja ne sum busav
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
ајдеее значи си уличар или нешо? иди ти скокај, крши глава кај шо сакаш, и да не те интересира за мене ок? мочле... david belle и russian street climbing се предалеку од твоите способности... фак глеаш дека дејвид е гимнастичар? ти си самоук туп фраер шо скока ко мајмун за да привлече непотребно внимание од останатите... глеаш дека не ти успева... откажи се, иди продавај семки!
 

Van Pistolero

Armed and Dangerous!
Член од
13 февруари 2007
Мислења
51
Поени од реакции
0
da jas go pominav cel zivot na ulica i sum gimnasti4ar,toa e filozofija na narodnite klasi,od tamo ne4es da si,i sum na pat da gi postignam i prestignam nivnite sposobnosti!na krajot na kraistata bar disham 4ist vozduh!
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
а ние дишеме азот и секундарен лепак?вонземјани сме! Бог да чува... потапа гимнастичар од бушав неам видено! далеку си од патот! МНОООООГУ ДАЛЕКУ! бај д веј шо бараш ондак ти пред компјутер, уличен човеку што дише ваздух... чист ваздух?
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
првин научи се да пишуваш Ч па после мрчи за нас. мангупче. ајде бегај на улица да ограбувате стари баби. луѓето ко тебе не се достојни за интернетот.
 

Van Pistolero

Armed and Dangerous!
Член од
13 февруари 2007
Мислења
51
Поени од реакции
0
se registrirav na forumov za da go pokazam klip4eto ama seljacite kako tebe i ostanatite ednostavno me terat da gi goram so zborovi!
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
ЛЕЛЕЕЕЕЕ ГОРАМММ ПОМОООООООШШШ!!! абе ти не ме диркаш со твоите зборови... тапа реклама си направил. не дека е лошо местово за да се промовираш туку тоа што немаш што да промовираш и да претставиш на народот. Добар маркетинг и реклама ти е кога ќе се претставиш на сите кој си, што си, што работиш, цел, да признаеш дека овие клипови се чкарт, безвезе, ама дека се стремиш кон подобро, да побараш ако сака некој да ти помогне итн... со вакво срање не праиш нишо.. а ние тоа што коментираме-едноставно е наш,личен став! не размислуваме сите исто,неаме сите исти интереси, не ни се допаѓаат исти работи... да беше така, светов ќе беше досаден:сите ќе возевме иста кола, ќе јадевме иста храна, ќе работевме иста работа.. пошто ќе размислувавме исто! затоа прекини да се резилиш и совет:повлечи се тивко!
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
824
Поени од реакции
833
Ja od 1 ipol metar skokanje i (2 salta so gi moze sekoj vtor coek) drugo nisto ne vidov...:) ima nekolku raboti,za ova treba da posvetis mnogu vreme a ne daj boze i ke ima mnogu povredi pa da kazam i posledici...sega e vred i ne e tolku rizicno i tesko no podocna detevo ke se obiduva na se povisoko i povisoko...pridonesuvajki mnogu nesrekni slucai,kako povredi i posledici koi ke gi nosi cel zivot pa da ne kazam nekogas moze i so smrt ovie raboti da zavrsat...
Mislam deka detevo ke se otkaze od ponatamo zasto ne e bas nekoj najoriginalen..kako prvo ne se ulicite na london za vakvi raboti i nema soodvetna oprema deteto...
Mislam deka se poveke koa ke sozreva popoleka ke se oddalecuva od ova
 

Van Pistolero

Armed and Dangerous!
Член од
13 февруари 2007
Мислења
51
Поени од реакции
0
jas si begam od internet i ne se ni zamaram so vas,zasto ja ziveam vo realnosta, t.e. na ulica a ne kako tebe na tastatura!epa brat sto da ti kazam koga si dovolno dovolno vosrasen da svatish deka sum pozver od tebe na ulica, a za na tastatura brat ti davam medaljon za najDUDLA4 i ete zivej si go zivotot na internet i na kajgana foumot!
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
да живееше во реалноста ќе си сватеше сам дека си дрво у тоа шо го праиш, а не вака да си живееш у свој свет кај шо ти си најбоље! биди малце објективен и не живеј некој си твој глуп филм...
А за тоа за тастатурите... па добро бе, аман-заман, срамота, греота, пациент! УШТЕ СИ ТУКА?!?!
 

Van Pistolero

Armed and Dangerous!
Член од
13 февруари 2007
Мислења
51
Поени од реакции
0
bolje sum od tebe od u dusha,toa neka te boli,neka te gushi,srceto neka ti go bushi,celta na mojot trud ne mozes da go svatis,mozes da mi se fatis,zaradi toa ke patis,od tvoeto vreme ke si skratis, imas golemo ego,ke stradash zaradi nego,ne ja znaes filozofijata na narodnite klasi,od tamo ne4es da si...
 

Van Pistolero

Armed and Dangerous!
Член од
13 февруари 2007
Мислења
51
Поени од реакции
0
ne baram od tebe da mi se klanjas,tuku te zamoluvam da go vidis mojot trud i da kazes bravo,dobro e ili ne e dobro,ama si se potrudil.Zatoa so tvojot pamet nema da napreduvash i sam se navreduvash
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Wow! Рапер! Ти се пуштаат многу пички? Ебете со тоа мангупчето скопски цури? Машала, така треба :zver:


( :ban?: )
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Мољам за кључ, дур неам почнато да плачам од жал за батево
 

Kajgana Shop

На врв Bottom