БОЈКОТ НА ГРЧКИТЕ (ГЕЈСКИТЕ) ПРОИЗВОДИ(ТЕЛИ) И УСЛУГИ!

Vnuce

http://abix.mk
Член од
20 март 2006
Мислења
2.602
Поени од реакции
223
Само што дознав муабет дека денеска Веро во Тафталиџе е мнооогу попразно од вообичаено...Можеби има ефект иницијативава...
 
Член од
13 јануари 2008
Мислења
570
Поени од реакции
18
samo nesto da ne zaboravite dragi makedonci deka vo makedonija ima nad 30 % albancii i taka shto albancite za inaet ke kuptuvat grcki proizvodi vi garantiram deka sega ke pocnam da siram propaganda za sto treba da se kupuva grcki proizvodi makedoija ne samo na makedoncite tuku i na drugi nacionalnosti kako sto se albanci nad 33 % pa iam romi ima torbesi koi vie ki zapisuvate kako makedonski muslimani ima srbi bugari ima nad 300 iljadi bidejki sega bugarija ke im odredi da imat samo endo drzavjanstvo ima vlasi ima turci a da be zaboravime deka ima ia nad 200 iljadi albanci vo stranstvoo
Во Македонија, преку сила официјално напумпаа дека има 25,17%, а вистинскиот процент на Албанци е 16,08% и прекинете со мрчење муда, досадни сте како пролив.

За инает ќе ве заведуваме со презимиња на -ОВСКИ и -ЕВСКИ:pos2: ха ха ха, имам пријател матичар ќе му речам, за инает на Дениса (што се прај голема шќиптарка, а нема шќиптарско, туку бошњачко-циганско име) Албанците да ги заведуваш со презимиња на -СКИ :pos2: :pos2: :pos2: ха ха ха

Другарке, ај оди малку на воздух и доста со овие глупости, не ти личи.
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
братја макета,замислете се какво би станало с вас ако Б'лгарија и Г'рција решат вас да бојкотират, нјама да имате ток да пишите глупости тука.По-добре си измислете ново име на земјата си
им ставаме ли ние вето на бугарите и грците бе??? ај кажи ми , се фураме ли спрема нив и кажи дали не ги признаваме, ај молчи дека нема што да дискутираш тука, па уште паметен ми се прави со неговите логики.!.

и ти си никој и ништо па да ни кажуваш на нас да мењаваме име, кога сите се свесни дека тоа нема да се случи нареднове 10000 години.!.
 

A__

Супер модератор
Член од
16 март 2005
Мислења
4.846
Поени од реакции
10.173
Јас веќе откажав 2 броја од Космофон, познавам уште тројца другари кои го прават истото. Every little helps!
 

smole

Ѕверотилук
Член од
26 јануари 2007
Мислења
1.698
Поени од реакции
288
братја макета,замислете се какво би станало с вас ако Б'лгарија и Г'рција решат вас да бојкотират, нјама да имате ток да пишите глупости тука.По-добре си измислете ново име на земјата си
Само се докажува мојата теорија дека татарите плаќаат луѓе да провоцираат и шират татарски јазик и пропаганда по Македонијава ни наша.

On topic незнам што имаме ние толку да ни бојкотирате вие и гејовите :toe: така да слободно повелете.
 

606

Член од
24 септември 2005
Мислења
511
Поени од реакции
51
Јас веќе откажав 2 броја од Космофон, познавам уште тројца другари кои го прават истото. Every little helps!
Дали постои листа на компании (updatable), која циркулира и по маил?
 

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
братја макета,замислете се какво би станало с вас ако Б'лгарија и Г'рција решат вас да бојкотират, нјама да имате ток да пишите глупости тука.По-добре си измислете ново име на земјата си

uuuuu ( kojznae kako ama ja najdov za da repliciram :) :) )

a ti malce grcence da ne bese ? gledate li be i ovoj smrdez si ja dal sestra si pod kirija kaj nekoe grjce k'dravo ili on e "rob" da ne si gi lizete petite ( a moze bi e od onie grcinja koi si ja vrtat glavata po ulica znaat dka gi prepoznavaat ... kolku da ne jadat kotek ... ) a za imeto / nemoj da go poganis , so taa grcka usta proklet pederu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:eek:ftopic: : se izvinuvam na vulgarnosta / nemozev da se vozdrzam , prosto instinkt .

pozZ
 

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
a drugo me cudi : ???????
epten maka im padna za "kosovo" a sega nas ne bojkotiraat - ebati voskarite pederski , k'dravi , sapun toa grcite .............

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Член од
28 јануари 2005
Мислења
2.163
Поени од реакции
18
Da, ama "najgolemite partioti" busacite vo gradi, se redovni pacienti tamu.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom