Ај сеа признајте си...

Член од
2 јуни 2008
Мислења
17
Поени од реакции
12
прв пат кога јадов котек беше кога имав 7 год и сакав новагодина да ја чекам кај другарка ми не сакав да седам со дедоми и јас така си заминав без да кажам на никој а моите со милиција да ме бараат низ град па кога ме најдоја ууу уште ме боли образот од шамарот од татко ми ама знам дека си го заслужив зато сега секогаш кажвам каде одам :wink:
 
Член од
11 септември 2008
Мислења
261
Поени од реакции
20
Izedov kotek koga ja ukradov kolata na tato i sammo so ja zapaliv udriv vo stubot na garazata i napraviv i steta i kotek :pipi::pos2:
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
првиот ќотек го јадев абрем колку шо се сеќавам кога дома искршив 5 пајнци по ред т.е. сите ми испопаѓаа а кутрата јас бев тргната како мала се качив на тие висаќите да земам чаша и све испопаѓа...Мама ко дојде косата и се крена...шо е најтрагично сервисот го имаше земено пред една недела мислам и скап беше...
уффф после 5 дена бубаче бев:pos2:
 

-Mr.Positive-

MKD gentlemen
Член од
12 септември 2008
Мислења
609
Поени од реакции
47
првиот котек беше пред 4 години кога го потопив папагалот у када

убаво ми кажа баба ми да го бањам
ама не кажа како
и ја чекам пола саат седам со тацната полна со вода и овој ме заебава неке да се бања
и пунам када го зимам го потонувам и ете цел избањат
после јадев кутек оти сум направил психичко малтретирање
:vozbud:
 
Член од
10 август 2008
Мислења
744
Поени од реакции
266
Еднаш ко бевме сами во брачеда ми дома.
Немавме шо да прајме и ај ќе пљукаме по луѓено од тераса. И та ко шо беше повисока само се навалвеше, а јас требаше и да потскокнам. И ја глеам долу мама идат. Ме виде и ко се качвела по скали тропнало нешто мислела јас се отпревртив од тераса.
И ко се качи горе не знаеше дал да се радвит шо сум жива или да ме карат. И се реши - да ме истепат. :icon_razz
И од тоаш не ми текна уш еднаш да се навалвам од тераса.
 
Член од
12 септември 2008
Мислења
75
Поени од реакции
12
tatko mi me me nema dopreno a inaku majka mi me ima brkano so vlecalka ko mal ama da zeme da me tepa ne
 

Justice for All

Tempus fugit
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.372
Поени од реакции
85
Кој да памти кога бил првиот пат. Се сеќавам дека ако некој ме тепаше тоа дефинитивно беше мајка ми. Не се сеќавам татко ми многу да ме тепал. А мајка ми иначе тапша једино по гз. Никад во живот не ме удриле по лице или по глава. И браво за тоа.
 
Член од
26 јануари 2008
Мислења
104
Поени од реакции
3
do vtoro-treto oddelenie ne pleskaa i mene i brat mi, majka mi pocesto. ednas so brat mi se dogovorivme koga kje ne pleska mama(da ni vrzuva samari)nie da se smeeme i zenata lele ko zbesna. ona udri nie smej se ona posilno nie pagjame od smea i mislam deka posle toa se otkaza od samaranje:pos2:
 
Член од
25 мај 2008
Мислења
547
Поени од реакции
14
Се сеќавам и ми доаѓа да се згазам од смеа. За возраста незнам точно мал бев прво второ и тогаш живеев во маџари. Имавме продавница и јас истата ја отклучив кога веќе пред тоа го имав земено клучот од дома и потоа го загубив клучот а беше недела и моите неможеа да најдат клуч и тогаш во таа нервоза на моите дознав за првиот ќутек. Ах кога ќе ми текне знам само дека по случајот бев чудно плав на газето ххххахах и тоа е тоа еее денови ли се денови
 

Huzzy Gurl

Animal Lover
Член од
14 септември 2008
Мислења
307
Поени од реакции
128
Кога бев мала јадев често ќотек,ама само од мајка ми,татко ми никогаш не ме удрил.Не се ни сеќавам кога последен пат јадев ќотек,одамна е...а обично јадев шамари бидејки не бев послушна...:D:D
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
КАј смее да ме тепа татко ми дома. Какво е мало :pipi:
 

*pumpkin*

addicted to blue
Член од
28 август 2008
Мислења
716
Поени од реакции
23
Прв шамар си го добив од мајка ми кога имав некои 7 години....баби ми ми даде пари да купам сладолед за мене и сестра ми, а јас паметната и себичната, за мене и купив убав сладолед а на сестра ми мастика, кога ме виде мајка ми асалоно ме ошамари и од тогаш што и да купувам, купувам и за двете....а ќотек сум си јадела и од сестра ми за секакви глупости....
 
Член од
6 август 2008
Мислења
646
Поени од реакции
17
Хмм... сеуште се сеќавам :)
Кога бев некаде четврто-петто одделение, во мојот четврт живееше еден фрик што имаше обичај да ги гаѓа луѓето со пивски флаши, јајца, камења итн...

Еден ден, додека се возев со точак низ паркот, ми фрли камен под тркалата. Кога се исправив, типов сеуште немаше избегано...
Додека се смееше, така налудничаво, му ја закачив една во нос, и го легнав на земја. Се исплашив да не сум му направил нешто, и одма фатив спринт дома :)

По 15тина минути, ете ти го мангупот со мајка му на врата...
Незнам како нашол каде живеам, ама старката почна да хистерише, па мајка ми и падна непријатно, не сакаше да ме слуша, и ми рече да му се извинам.
Ама јас детиште, да се направам мангуп, му реков дека добро поминал... Е на мајка ми тоа не и се виде како добар одговор во моментот, па ми ги истегна ушите... ама не беше толку страшно, он помина полошо во секој случај :))
 
Член од
31 мај 2008
Мислења
402
Поени од реакции
51
Прв шамар и последен го изедов пред 8-9 год. кога татко ми ме фати како го тепам брат ми :kesa: ... Не ме болеше толку, колку што ме болеше гордоста... И потоа не му зборев едно недела дена, до моментот кога влезе во соба и ми ги даде патиките што ми ги купил за да се смириме :smir:
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
леле бе нишо вакви работи не памтам...:nesum:
али имам доста ќотек јадено во животов мој...:kesa:
едит - за родителски прајме муабет :tv:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom