Ај малку навреди:)

Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
Да ти ја ебам она граф шо прајт дома ти
Да ти ебам мајката в пичка, клошар еден
Оди бе тамо умрен еден
Ако те најдам ќе ти ебам све по список
Копиле едно некапено
Мрш бе селјак еден
 
Член од
30 октомври 2007
Мислења
136
Поени од реакции
0
da i go nacukam na zenati u usta dodeka go raga toa smrdlivo kretenoidno sustestvo sto izlaga od taa nejzina neisprana picka .
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.463
Поени од реакции
5.435
кур да бричиш на мој да личиш
секој на свој ти на мој :)
 

JOE

Пелистер Битола
Член од
31 март 2007
Мислења
3.021
Поени од реакции
606
Kaj si be da ti ebam mrtvite vgaz da ti ebam....abe sestrata vcicki da ti a eba peder eden....ke te zakolam ke ti ebam gaz majcn :D:
 

Синдикат

Мајгада?!
Член од
22 август 2005
Мислења
3.110
Поени од реакции
180
Куро ќе ми јајш ... Ебате педер ебате .... Абе шотебам .. Абе пичка ти матер ... Шо бе да тибам ... Абе шо ќе запамтам ... Абе мрш пичкати матер ... Абе да тибам газо мајчин ... Шо ме познаваш бе ... Абе јас ќе тибам газо мајчин ... Викни ја таму оди кој одмор ми се клеца незнам шо да прам збеснав од сабајле за клецање ... Та женати драпа мадиња кузнај кај оди пичку матер .......
 

Никола_МКД

Corazón blanco
Член од
18 март 2007
Мислења
1.213
Поени од реакции
22
Куро ќе ми јајш ... Ебате педер ебате .... Абе шотебам .. Абе пичка ти матер ... Шо бе да тибам ... Абе шо ќе запамтам ... Абе мрш пичкати матер ... Абе да тибам газо мајчин ... Шо ме познаваш бе ... Абе јас ќе тибам газо мајчин ... Викни ја таму оди кој одмор ми се клеца незнам шо да прам збеснав од сабајле за клецање ... Та женати драпа мадиња кузнај кај оди пичку матер .......
pet linii gi eba more JEEEEJ, pet linii... so be ne znajs... ke dom tamu ke te skinam... sho znam koj e, od POSHCHA nekoj mi se javuva
to najako od site e
 

JOE

Пелистер Битола
Член од
31 март 2007
Мислења
3.021
Поени од реакции
606
Abe ta zenati na coeko kuro mu go iskasa na coeko....abe kuro mu gi iskasa po bolnici ke go nisime trupur fati...abe tripur fate pickati od na majka ti
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
da ja ebam sestrati na majkati na groboT!!!!
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
И да се бричиш и да не се бричиш пак на куров ми личиш!
 

IronTrooper

The King of Cool
Член од
27 март 2007
Мислења
1.496
Поени од реакции
32
ебате педер ебате
тибам фацата издркана
да тибам мамата у пичка, да ти ибам
(ако ги имало извинете, ме мрзеше 11 страни да читам)
 

Ivy_K

/
Член од
29 мај 2006
Мислења
1.206
Поени од реакции
16
Куро ќе ми јајш ... Ебате педер ебате .... Абе шотебам .. Абе пичка ти матер ... Шо бе да тибам ... Абе шо ќе запамтам ... Абе мрш пичкати матер ... Абе да тибам газо мајчин ... Шо ме познаваш бе ... Абе јас ќе тибам газо мајчин ... Викни ја таму оди кој одмор ми се клеца незнам шо да прам збеснав од сабајле за клецање ... Та женати драпа мадиња кузнај кај оди пичку матер .......
лелелелеллеелее Кај е Жената ти :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:

лелеле се изнасмеав кај си го запамтил цело еј :pos2: :pos2: бравос а со чек мене да ми текне да ти ибаам глаата педерска и курот свиснат:pos2: :pos2: :pos2:
 

FikoX

Impossible is nothing
Член од
13 август 2007
Мислења
2.850
Поени од реакции
128
да ти ебам све по список
да ми го пушиш
мамата в пичка............
 

Kajgana Shop

На врв Bottom