Ај малку навреди:)

JOE

Пелистер Битола
Член од
31 март 2007
Мислења
3.023
Поени од реакции
607
Абе да ти ибам пичурнико мајчин од кај шо си излезена....
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Леле ќе се убијам место црвена, зелена репутација му дадов на онај копиљот бугарски.


Да му ебам цела нација, минус Азис.
 

Синдикат

Мајгада?!
Член од
22 август 2005
Мислења
3.110
Поени од реакции
180
Леле ќе се убијам место црвена, зелена репутација му дадов на онај копиљот бугарски.


Да му ебам цела нација, минус Азис.

Не туку се вади бе да ти го ебам то племето. Пичко една смрдена не предаде, корено да ти го ебам лигуш еден. Крфта да тибам твоја предавнчика море лајнар.
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Развиен си у груди ко пајак у муди!

Од шо си толку слаб, мораш да се билдаш со пакетче смоки! :pos2::pos2:
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308

Не туку се вади бе да ти го ебам то племето. Пичко една смрдена не предаде, корено да ти го ебам лигуш еден. Крфта да тибам твоја предавнчика море лајнар.
Море шиник не е темата за пцуење меѓу форумџии, ќе кркаш бан, ебате идиотoт, ебате...

Бугарскa, масонска пичка предавничка!!! Шпион педерски, таму живејш мене ме гибаш .!. е на:)pos::pos::pos:)
 

Синдикат

Мајгада?!
Член од
22 август 2005
Мислења
3.110
Поени од реакции
180
Море шиник не е темата за пцуење меѓу форумџии, ќе кркаш бан, ебате идиотoт, ебате...

Бугарскa, масонска пичка предавничка!!! Шпион педерски, таму живејш мене ме гибаш .!. е на:)pos::pos::pos:)
Добро бе шо сакаш да те вреѓам. Никакоф еден не продаде за пари. Гнасно дете бе.
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Кој е бе тој предавникот?
Како не ти е страм бе еј да се застрамиш... Абе не продадовте за пари бе еј. Кој ве кладе таму све да му ебам. Да тебам во газо! (цитат од јавувањата на битолчанецо во информации за телефонски броеви :))
 

Синдикат

Мајгада?!
Член од
22 август 2005
Мислења
3.110
Поени од реакции
180
Абе копилето, абе да тебам во газо.

(Ова је ко ќе се збуни хахахаха сака да речи абе мамичето или нешто така, хахахаха нема мааааааж)

:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Абе јас и на двајцата да ви го закопам у шупакот ваш гнасен, во уста има да ве клецкам, има толку да ве преебам, шо коа ќе ве глеа некој од позади ќе се чуди како се нашол кањон сред улица ... !!!

:pos2::pos2::pos2:
 

Gebels

Ела да те бац’м!
Член од
15 март 2007
Мислења
681
Поени од реакции
4
Ти ебам пичката стоПанкина! :pos2:
 

JOE

Пелистер Битола
Член од
31 март 2007
Мислења
3.023
Поени од реакции
607
Абе ке те заколам бее...ке те одерам како пессс :pos:
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Да даде Господ кога прдиш, прдежот од уста да ти излага!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom