Ајде да оцениме ...

  • Креатор на темата Чек Он Ит
  • Време на започнување
Член од
28 јануари 2007
Мислења
28
Поени од реакции
0
[

Ne mi se dopaga fustanot,epten e kako kombilizon,a frizurata i e kako da stanala od spienje.

:vozbud: Super!Nemam zborovi.Edno od najdobrite izdanija na Viktorija Bekam,prekrasno i stoi.Se e super.:vozbud:

Loso,mnogu loso..:tapp:
 

pinky**

..all over again..
Член од
16 декември 2005
Мислења
383
Поени од реакции
4

Grejt!! Es uzuali toa e j.lo..!!Epten super kombinacija..fustanceto petka i izborot na nakit e soodveten so oblekata ..a i kosata i e top.!!i like it

Fino..pretty ..odlicno;)

Pa izgeda britni vo ovie momenti najmalku vreme odvojuva na oblekata!
Fustanceto i e super malce cizmite mi delat a katastrofa i e izborot za na glavata sesirot!
 

pinky**

..all over again..
Член од
16 декември 2005
Мислења
383
Поени од реакции
4
:helou: Aj da slusnam nesto za BeYONCE!!Jas ja obozavam so sekakvo izdanie!!:)


 

rich_bitch1

~DARLING~
Член од
15 март 2007
Мислења
744
Поени од реакции
5

tuka fustanot nemozam cel da go vidam mozebi i ne e los,ali ne mi se dopaga frizurata.pundzi mrazam osobeno volki golemi

mmm interesen futan,mnogu ubav ali bi gi smenila cevlite

tuka mi e najslatka zatoa e sto najednostavna,nema nisto glamurozno,svetkalivo kako obicno i mi se dopaga
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
pinky** напиша:
:helou: Aj da slusnam nesto za BeYONCE!!Jas ja obozavam so sekakvo izdanie!!:)


супер...све си е на свое место


фустанот многу ми се свиѓа,ама и јас би ги сменила сандалите

Прекрасно...едноставно и нежно:smir:
 

rich_bitch1

~DARLING~
Член од
15 март 2007
Мислења
744
Поени од реакции
5

kako i da e oblecena kameron dijaz mi e sekogas ubava i sarmantna.a ova kombinacija za preku den mi e bas simpaticna.

LIKE A PRINCESS...mnogu ubava.znam deka ne e nejzin licen OUTFIT ali morav da stavam slikata oti me voodusevuva

mmm tuka e bas u moj stil,mnogu mi e slatko fustanceto samo bi ja isfrlila tasnata i bi zamenila so nekoja vo ne tolku drec boja

i za kraj dzesika alba vo versace..pa povelele
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413

како вреќа да облекла..не ми се свиѓа:tapp:

ми се свиѓа,иако не можам да го видам цел,баш ми личи ко пепелашка...

Конечно да видам нормална облека кај оваа..не е лошо,али ташната би требала малце понежна да биде

фустанов е ммммммммммммммммммммммм
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58

Mi se dopaga, kako i sekogas, kako i se sto ke stavi na nea..Prekrasno i stoi fustancevo!

Bravooo..mnogu ubavo fustance, bas bi prilegalo za na maturska vecer, i ubavo e sklopeno so paltenceto!

Sakala nesto da napravi, da ja vidov kombinacijava na druga licnost i vo drugi okolnosti definitivno bi mi se dopadnala!Sorry Britney!


Mi se dopaga dekolteto, a ako e fustanot do podkolenici, difinitivno bi go ocenila so 5!

MKreacijata e top, samo nekako naubavo mi e zastanata. Da e napravena slikava od drug agol, bi bila impresionirana!

Mnogu slatko fustance. Nacinot na koj Beyonce stoi e nepravilen i mozebi nesmasen, no licno mene mi e mnogu sladok i interesen!
 

*P|nK_G|rL*

~Pretty in Pink~
Член од
21 мај 2006
Мислења
761
Поени од реакции
5


MMмм.. Слатко ;).. МИ се допаѓа да.. Можеби и не требала машничката ама воглавном е супер!

Човече се заљубив во фустанчево!! :vozbud: Готово, сакам вакво за полуматура :nesum: Многу ми изгледа супер тука.. Ама ќе се согласам со другите, за вечерно излегување е ;).



Леле Бритни злато за жалење си :tapp:


Не е лошо... Не е ни нешто посебно..


Тука ми изгледа на девојченце.. Комбинацијата не и е лоша.. Премногу нежни нијанси, чудни за неа :smir:

Прекрасно! Супер изгледа тука, иако би и ја извадила алката...


Фустанот е одличен, иако неможам да го видам цел. Комбинацијата со накитот исто така.. АМа фризот не ми се свиѓа :nenene:




Интересно фустанче.. Цветно, пролетно.. мммм.. Ама сепак не би го комбинирала со ташната ;)
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66

Ubavo, prolazna ocenka od mene.


prekrasno fustance, prekrasno i stoi. poln pogodok



ovaa epten ja promasila kombinacijata.


Mi se dopaga. Super e onaka za preku den.Bi i gi smenila samo sandalite


saltko i simpaticno

Odlicno,samo ne mi se dopaga bojata, svetla boja bi i stoelo podobro.


Dobar fustan i mi se dopaga frizurata, podobro mi izgleda so diganta kosa otkolku so pustena




edinstveno ne i trebala tasnata posebno ne ovaa

Ne mi se dopaga fustanot

ovoj gorniot del i e dobar no dole ne

ne e nisto posebno
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
Уф, многу слики сте собрале затоа на сите ке дадам коментар! И, да кажам нешто за понатаму- подобо би било неколку слики да стојат еден ден или два за повеке членови да можат да оценат, а не вака по 15 слики на една страна, и да не знаеш што да правиш:smir:
Почнуваме...

Добар фустан, само ич не му се свига панделката зелена, многуи подобро ке изгледаше да беше бела или некоја пастелна розева обаа не!

Многу добар дизајн, и убаво и стои , ноколку е само преслаба бе!!!!
Епрен ми се свига дизајнот, и болеренцето! Супер!

Фустанот би бил добар да бил искомбиниран со пуштена коса, некои нежни сандали и ептен природна шминка! Вака со каубојски шешир и каубојски чизми воопшто не ми се допага!

Многу е убава! Некаде погоре видов, не ум се свигала косата, не се согласувам бидејки на ваков модел косата е прекрасна!

Многу добар фустан! Можда е сликана од лош агол али нели некако не убаво стои во стомачниот дел, за дизајнот немам зборови, преубаво!

Убаво, летно, секојдневно фустанче! Уште само да ги видев и сандалите ке беше ок!

Ми се свига како е облечена, секојдневно, спортски! Само не знам што прави големата бела ташна за на плажа!

Мислам дека вакви слики не треба да се оценуваат, бидејки треба да видиме како и стои нешто ова она, во ваква положба сите ке бидат убави!
ПАтем добар фустан!

Прити прити! Ајде бе! На шо и одговара ташната? Би ми се свигало да беше само фустанчето!

Лепотица! Косата, обетките, нараквицата....се во најдобар ред! Едно од најдобрите изданија на Алба!

Глупав дизајн! И грд... Воопшто не ми се допага, едно заради тие тантелите, друго што е премногу долг!

Мх, Мх, Мх! Прекрасно изгледа, ептен убаво и стои! Али бојава мене лично не ми е убава! Да беше поинаква повеке ке ми се допагаше, али вкус!

Убаво и стои, али како модел не ми се свига! Никогаш нема да ставам вакво нешто, едно поради бојата, друго поради тиже каубојски чизми, трето поради горе тие врвците!
:pie:
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
ПрИтИ_гРл напиша:
Уф, многу слики сте собрале затоа на сите ке дадам коментар! И, да кажам нешто за понатаму- подобо би било неколку слики да стојат еден ден или два за повеке членови да можат да оценат, а не вака по 15 слики на една страна, и да не знаеш што да правиш:smir:
:pie:
Jas veke dolgo vreme se obiduvam da go kazam istoto. Dajte malce prostor za komentari, a ne sekoj den novi i novi sliki, da ne znaes od kaj da fatis. Ova vazi posebno za ponovite clenovi, temava gubi znacenje vaka, a plus i neuredno e i nemoze na nikoj nacin da se resi neurednosta. Znaci, malce strpete se so novite sliki, dajte prostor za komentari!:smir:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413

Ништо посебно,многу просечно:nesum:


5ка за ова фустанче супер и стои и некако ја отвара

не ми се свиѓа нешто посебно,а башка каишот многу ми боде очи...:tapp:
 
С

Сатори

Гостин

Ми се допаѓа фустанот и тоа многу, само зелените детали...ноуп.

Бјутифул!

:tapp: Не, не, не можам ниту да коментирам.

Нешто што добро и стои, се е совршено искомбинирано.

Не ми се допаѓа, убав е фустанот, ама не.

Ми се допаѓа, убаво е, нежно.

Фино е, не е лошо, ама лакот не ми се допаѓа.

Бјутифул.

Парис...добра е, не е лоша, ама да не носела ташна најпаметно.

Бјутифул.

Не ми се допаѓа ни фустанот, ни бојата.

Бјутифул.

Не знам...не ми се допаѓа ни ова, само чизмичките се добри.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom