Ајде да оцениме ...

  • Креатор на темата Чек Он Ит
  • Време на започнување

rich_bitch1

~DARLING~
Член од
15 март 2007
Мислења
744
Поени од реакции
5

simpaticno e fustanceto,ednostavno,ne e bas glamurozno za na crveniot tepih ali e sweet,isto i novata frizura i stoi ubavo,i go otvara liceto,a kaj cevlite mi se sviga sarata ali ne i predniot del od cevelot


ne mi se dopaga

modelot e dobar,sarata e malce kao kic animal print,ali veruvam deka dobro stoi

posto po priroda ja sakam crvenata boja taka i ovoj fustan mi e ubav,ali sepak eva poveke mi se dopaga vo pokratki fustancinja,posto ima niska figura za dolgi fustani:helou:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413

се е ок,ама чевлит би ги исфрлила

хмммм..дефинитивно не..ич не сакам тигрести дезени

од овде само наочарите ми се свиѓаат...

супер комбинација се си е на свое место
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21

Мммм, прекрасно фустанче, а и чевличките убаво одговараат, бидејки ја разбиваат монотонијата...убаво!

Како прво не можам да ја гледам, како второ оваа ако е за на писта, како трето ич не сакам тигрести дизајни! Глупасво и грдо!
Да беше на друга девојка, и на пример да беше едноставен Т.Е во една боја ке беше многу поубаво!

Не ми е ништо посебно, убавко е не велам не али не ми е тоа тоа...

Првиот впечаток ми е како да врзала марама за на плажа! Имам иста ваква и слично ја врзувам! Друго некако не и стои убава или можеби е до моделот! Не ми се свига!

И еве енда слика ке ставам, се извинувам ако прекршам правило али многу ми се свига кога ке видам две типки во исто... Коментирајте!
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413


не знам дали е до положбата на стоење ама некако на ева лонгорија поубаво и стои
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66


Ne mi se dopaga modelot.
Inaku na Eva poubavo i stoi.MI se dopaga kako i e napraven gorniot del, podignati gradi, a ne na drugata kako raspusteni.I mi se dopaga toa sto Eva stavila nakit.Poubavo izgleda
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
еве нови слики..и јас првпат да ставам слики за коментирање:smir:







 

rich_bitch1

~DARLING~
Член од
15 март 2007
Мислења
744
Поени од реакции
5

kejti holms mi e preslatka devojka ali vo posledno vreme me nervira nejziniot stil,tuka mozela barem malce boja da vnese,mrazam koga nekoj e se vo crno pa duri i crn lak ima:nenene:

ubav fustan ali viden veke mn pati vo slicni izdanija

mmm Penelope mi e sekogas vo elegantni i ubavi izdanija,mi se dopaga

prviot fustan me poteska na zavesa sepak ne e los,jas bi go skratila mislam deka taka bi izgledal poslatko mi se dopaga i masnickata,a vtoriot fustan ne mi e ubav a i ne i ni stio ubavo ima kratki debelki nozinja
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111

Pominato e ama morav da kazam.. ZVERSKI MN MI SE SVIGA FUSTANCEVO.. Site go komentirafte loso vaka taka ali mene mi se sviga.. Neznam.. Moj stil e nekako..
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
еве нови сликии за коментирање:smir: :helou:










 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Гледам читам и се чудам... А темава да се викаше погодете што се разликите???? Јас на пример на прв поглед неможам да забележам дали ност накит, каков лак имаат и сл... Дами алал да ви е.
 

rich_bitch1

~DARLING~
Член од
15 март 2007
Мислења
744
Поени од реакции
5

ako ne se lazam ova e tajra benks,ubavo mi e oblecena,nemam zamerki

animal print mrazam mnogu ali nejze ubavo i stoi fustanceto,bi gi izfrlila cevlite,mn mi se grozni

ne mi se dopaga nisto

e ova e veke nesto,preubav fustan mn ubavo i stoi,so ogled na toa deka e visoka.ocena 5

ne znam sto e ova,fustance,tunika,hmm..ne e loso,ali ne mi se doapaga kako i stoi na tenot,ja pravi uste po bleda otkolku sto e,i ovde cevlite ne mi se ubavi

ubavko
 
Ч

Чек Он Ит

Гостин


Интересна комбинација. Чизмите само не ми се допаѓаат, ама во комбинацијава фино се вколпуваат. Косата и лицето не ми се гледаат убави, некако многу несредена ми е во лицето, а и косата не и е генијална ... Се на се убафко :devojkr:



Уффф, па кога незнаела оваа жена да се облече ... Феноменална е. :smir:



Аууу, дречка розево со црн тен НЕиде !!! Ова не е убаво ... Па уште и розев руж има ставеноо .... Оооо ... :bilokojzbor:



Не ми се сфиѓа. Многу е неубав фустанот во долниот дел, а во горниот дел е убава. Сандалите - never wanna see them on you again ... Косата пак и е катастофа, она можеби ја навиткала и убаво средила ама има големо чело и не и стојат вакви фризури, со шишки е најубава.
:devojkr:


АААААААААА :bilokbor: !!! Скарлет е ова ?! Не личи на себе :bilo: ... Сандалите катастрофа, незнам на што и одговараат побогу ... Фустанчето е убавко. Ташната исто ... Ама се на се е катастрофи. Не личи на себе!!! :kesa:


Ова е едноставно и слатко. Се е :vozbud: ... Браво !!!
 

Nina

Ange ou Demon
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.256
Поени од реакции
4


Целосно вака ми се свига комбинацијата,онака баш е се укопено како што треба и се си доаѓа на свое место.



Прекрасна е целата:smir:


Ужасно е фустанчево.Ко некоја лоша завеса е.Бљак!!



Прекрасна е.Гламурозна,го има ставот а и фустанот е впечатлив.


Не ми се свиѓа.Ич добро не е искомбинирано.Девојкава имала милион пати поубави комбинации.Ова е...не знам немам зборови!!!


Не ми се свига.Too plain:toe:
 
Ч

Чек Он Ит

Гостин
Ајт малце работа :sajkdnkslokojzbor:









:devojkr:
 

rich_bitch1

~DARLING~
Член од
15 март 2007
Мислења
744
Поени од реакции
5

dolniot del mi e grozen da pogrozen ne moze da bide,materijalot mi e za nikade,a i ne mi e jasno sto e ona kaj vratot dali marama ili nekoj gerdan ali mi se cini deka e nepotreben

mn interesn model,bojata mi e ubava,se na se bi mi bilo poubavo dokolku gi nema onie dodatocite pod polovinata

ubav fustan na ubava devojka tolku

a poslednata slika ne mi se otvara
 

Kajgana Shop

На врв Bottom