Армин Ван Бурен доаѓа на Green Beach Festival 3 - 2.8.2012

Статус
Затворена за нови мислења.

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.172
Не плашете се за дождот, појако ќе е така :)
 
F

FuckYouAll

Гостин
Сега на странана на организаторине на ФБ имаја истаено иструкции за утре, и имаја напишано да се идет на време, пошо јас планирам кон 00:00 да одам ме интересират дали ги затвараат вратите и не пуштаат пример после 10 ? :icon_mrgr:
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
nekoj prasa okolu programata za utre..

Програмата на Green Beach Festival ќе започне во 20:00 часот токму со музиката на резидент диџеите. Sunnery James & Ryan Marciano ќе настапат во 22:45 часот, а два часа подоцна во 00:45 и ѕвездата на вечерта диџеј маестрото Armin Van Buuren.
Тој ќе се претстави пред публиката на Green Beach Festival со двочасовен сет, по што забавата на плажата Парк во Охрид традиционално ќе ја продолжиме до следното утро со диџеј Nikifor.
 
Член од
1 февруари 2012
Мислења
35
Поени од реакции
13
Сега на странана на организаторине на ФБ имаја истаено иструкции за утре, и имаја напишано да се идет на време, пошо јас планирам кон 00:00 да одам ме интересират дали ги затвараат вратите и не пуштаат пример после 10 ? :icon_mrgr:
значи нема гајле кога ќе одиш,то е напраено чисто онака да нема турканици и чекање на врата.На првиот Green Beach јас стигнав точно за Van Dyk (12 часот),и имаше премногу гужва. Едноставно не сакаат да им се повтори тоа.
--- надополнето: 1 август 2012 во 19:05 ---
еве ја програмата. https://www.facebook.com/notes/password-production/green-beach-festival-инструкции/479709882041418
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
значи нема гајле кога ќе одиш,то е напраено чисто онака да нема турканици и чекање на врата.На првиот Green Beach јас стигнав точно за Van Dyk (12 часот),и имаше премногу гужва. Едноставно не сакаат да им се повтори тоа.
--- надополнето: 1 август 2012 во 19:05 ---
еве ја програмата. https://www.facebook.com/notes/password-production/green-beach-festival-инструкции/479709882041418
Зато порано ќе си дојш



Ај дечки се глеаме тамо утре .... ак не се виме ќе запалиме светло
 

merlin

Мадридистика...
Член од
29 јуни 2006
Мислења
543
Поени од реакции
119
Епа се надевам времето ќе биде на наша страна :)) па, се глеаме на грин бич :)
 

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.967
Поени од реакции
12.499
Еве ја, In and out of love ја слушам од тераса. Можам да замислам какво дрецкање е. :)
 

The King of Clay

Модератор
Член од
28 јануари 2012
Мислења
5.032
Поени од реакции
3.608
Скоро 3 сати Армин беше на сцена, солидно и те како :)
 
Член од
29 јули 2011
Мислења
36
Поени од реакции
4
ПОзззз до кумановските пичиља што беа присутни во грин бич .... :drk:
 
S

StormRage

Гостин
мнооогу пари... многу... ко шо реков на шанк ќе сум... и тоа во випот, глеав се од околу, цела сцена, многу пиќина, фацки и моментот коа некоја Катарина Ивановска ти остава бакшиш... (ја уствари немав појма која е тој до мене ми кажа)
Музиката беше супер (за музиката на армин прам муабет) , Warm-Up срање ко секоја година -_-
 

merlin

Мадридистика...
Член од
29 јуни 2006
Мислења
543
Поени од реакции
119
Целото шоу беше феноменално! На почеток Лефанq ..супер клубски загреа атмосфера..за да после него настапат дечките Sunnery James и Ryan Marciano, растурија! :cuc: ..За Армин и да не праиме муабет. Чоек од свецка класа :) ..вечер која ќе се памети (y)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom