Ангелски глас, Кристијан Демјански

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Алал да му е на малиот.

Имаше уште еден наш талент со прекрасен глас... кој гледал по телевизииве за тоа нашето дете од Австралија, им беше гостин во Опуштено на Тони и Дејан, баш ме интересира како се викаше :)
 
Член од
18 август 2008
Мислења
680
Поени од реакции
33
Значи ме расплака детево...ептен ангелски глас...

А замислете кога ќе порасне,кога(ако) учи музичко ...мислам сега пее поубаво од некои дипломирани музичари кај нас....
 

maca_kaka'

тiƒosi јаossoηeјаo
Член од
6 октомври 2007
Мислења
3.515
Поени од реакции
640
преубав глас има
сепак имаме млади таленти со кои ке можеме да се гордееме за неколку години:pipi:
 
Член од
12 септември 2008
Мислења
6
Поени од реакции
0
Го познавам Кристијан!

Има ли некој од Берово да каже нешто за детево? Го познава ли? Му ги познава ли родителите?
Го познавам Кристијан и неговите родители. Сум имала можност да го слушнам и во живо како пее, детето е неверојатен талент. Неговите родители се свесни за талентот на нивниот син и мислам дека нема да дозволат да остане само со тие неколку настапи што ги имаше на А1.
 

5pammeR

Love
Член од
24 август 2008
Мислења
338
Поени од реакции
9
Јас ја гледав емисијата на А1 супер пее детето нека продолжи вака.. :)
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Малиов е талентиран и тоа ептен...WoW... Чист глас, неам зборови. Ама треба да се направи се за да не остане на тоа. Да го школува гласот и слично.
 
H

-HRO

Гостин
Bravo!Bravo!Bravo!Kakvi teski pesni ispea malo dete vo zivo bez falsh!Ne mi se veruva!Napred!Otsekogas sme imale najaki pejaci i pesni!DA ZIVEE MAKEDONIJA!
 
Член од
29 октомври 2008
Мислења
596
Поени од реакции
13
nisto posebno,ima mnogu vakvi deca sto imaat interesna boja na glas i se dosta talentirani a gi nema na tv.
 

FrEaKy GiRL

...FaLLeN AnGeL...
Член од
20 јули 2007
Мислења
623
Поени од реакции
28
Ваууу... се запепастив! Каков глас, каков талент... Само штета што е премногу мало, во пубертетот сигурно гласот колку толку ќе му се промени!:(
 
Член од
13 февруари 2009
Мислења
1
Поени од реакции
0
Angelce

Jas sum od Berovo i go znam Kristijan oti mi e komsija. Toa dete ima takov glas so koj i da go slusne ostanuva bez zborovi i vo solzi.
Samo da znaete kolku se iznamacile negovite roditeli za da otide Kristijan na nekoja televizija za da go vidi javnosta.
1500 evra im barale od Super Zvezda da ucestvuva Kristijan na festivalot.I na kolku drugi festivali im barale pari vo Makedonija da ucestvuva na festivali.:uvo: A dojdoa luge od Belgrad, go slusnaa kako pee i gi odnesoa vo Belgrad se na trosok na srbite da ucestvuva na festivali. I taka da znaete i da imame vo Makedonija nekoj talent tuka nema da uspee bez vrski i bez pari.:nenene:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom