~~~~
Поени од реакции
13

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • А на пример ова: da,napisimi sto sakas i dedo mraz da ti donese za nova godina ok? Не гледам дека македонка1985 е саркастична, така да немаш причина ни ти.
    Пишувај со кирилица подобро за тебе и за сите околу тебе ПозЗ
    Па ако побрзаш може и ќе се регистрираш на zamunda, само што отворив акаунт.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom