Анален секс, анален оргазам, Analingus

Член од
1 февруари 2007
Мислења
57
Поени од реакции
1
Не е друже перверзија...тоа е садизам....

Ние не им начукуваме стап...
 

nilla-vanilla

#kingliam
Член од
17 јуни 2010
Мислења
2.041
Поени од реакции
1.747
lugje, pri analen sex nema prirodno podmackuvanje, ne napalena da e zenskata, kolku saka neka e vozbudena i napalena, nema prirodno podmackuvanje. Barem medicinata taka tvrdi
 
Член од
1 февруари 2007
Мислења
57
Поени од реакции
1
lugje, pri analen sex nema prirodno podmackuvanje, ne napalena da e zenskata, kolku saka neka e vozbudena i napalena, nema prirodno podmackuvanje. Barem medicinata taka tvrdi
Затоа зборуваме дека е неопходно да се користат лубриканти...
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Не е друже перверзија...тоа е садизам....

Ние не им начукуваме стап...
Ок, нека биде краставица. :icon_lol:

Сеедно, тврдо е тврдо (и величината се подразбира) :)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.184
Поени од реакции
34.407
Џену, речиси нема стрејт жена што не пробала аналка. Од друга страна, никој од стрејт мажите не пробал.
Така да, краставица или стап, ти мисли му ја :)

Темата е за тоа како да се направи аналниот секс пријатно искуство и за двајцата, а не болно.
 

Lavica***

Good Girl Gone Bad
Член од
23 јуни 2010
Мислења
27
Поени од реакции
8
имам пробано само еднаш и не ми преставува никакво ама баш никакво задоволство,боли.
 

|Volkswagen|

Тастатурата е посилна од мечот!
Член од
21 јули 2009
Мислења
2.725
Поени од реакции
893
имам пробано само еднаш и не ми преставува никакво ама баш никакво задоволство,боли.
Аналниот секс жените го доживуваат повеќе психички. Не очекувај дека ќе те задоволи исто како вагиналниот.

Орален и анален секс се психичка игра.
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.720
Поени од реакции
18.472
Аналниот секс жените го доживуваат повеќе психички. Не очекувај дека ќе те задоволи исто како вагиналниот.

Орален и анален секс се психичка игра.
Незнам за орален баш :)
 

Lavica***

Good Girl Gone Bad
Член од
23 јуни 2010
Мислења
27
Поени од реакции
8
Аналниот секс жените го доживуваат повеќе психички. Не очекувај дека ќе те задоволи исто како вагиналниот.

Орален и анален секс се психичка игра.
не ни очекувам,не е исто чуството а и самата помисла дека бута нешто кај што не треба,ми прави да се гадам искрено.затоа и потенцирав дека пробав еднаш колку да видам што е ,како е.никогаш веке . а за оралниот се надоврзувам на мислењето над мене,аналниот и оралниот ми немаат ни една поврзаност,сосема се различни
 

|Volkswagen|

Тастатурата е посилна од мечот!
Член од
21 јули 2009
Мислења
2.725
Поени од реакции
893
Епа имај повеќе пати анален, ќе ти се допаѓа како оралниот.

Што, чувствуваш нешто повеќе кога имаш к** в уста? Машките кога лижат мислиш дека нешто поубаво им е. Сепак, се е во психичката игра.

--- надополнето ---

не ни очекувам,не е исто чуството а и самата помисла дека бута нешто кај што не треба,ми прави да се гадам искрено.затоа и потенцирав дека пробав еднаш колку да видам што е ,како е.никогаш веке . а за оралниот се надоврзувам на мислењето над мене,аналниот и оралниот ми немаат ни една поврзаност,сосема се различни
Оралниот и аналниот секс не се „природни“ типови на секс. Вагиналинот е.
Човековата природа да експериментира направи да се појават двата типови на секс.
Причината за тоа е во Фројдовата сексуална теорија - орална и анална фиксација што ја развиваме кога сме во најраната возраст, особено женската популација поради принципот на кој се извршува сексуалниот акт.
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.720
Поени од реакции
18.472
Е

Што, чувствуваш нешто повеќе кога имаш к** в уста? Машките кога лижат мислиш дека нешто поубаво им е. Сепак, се е во психичката игра.



Збориме за обратна ситуација, како јас се осеќам.. кога ми го лижат и обратно а не дали јас/девојката осеќа/м нешто кога лижам :)
 

Lavica***

Good Girl Gone Bad
Член од
23 јуни 2010
Мислења
27
Поени од реакции
8
Епа имај повеќе пати анален, ќе ти се допаѓа како оралниот.

Што, чувствуваш нешто повеќе кога имаш к** в уста? Машките кога лижат мислиш дека нешто поубаво им е. Сепак, се е во психичката игра.

--- надополнето ---

не реков дека осекам нешто повеке,туку ми е многу по нормално.на некого му се праи повеке кејф на орална ,еве пример мене не ми е лошо орален баш напротив.а за тоа дека муштко не осека нешто повеке кога лиже незнам.што демек не се пали и не се јавува некоја фантазија плус?а за тоа што викаш психичка игра,можеби си во право ама не во целост :)
 

|Volkswagen|

Тастатурата е посилна од мечот!
Член од
21 јули 2009
Мислења
2.725
Поени од реакции
893
а за тоа дека муштко не осека нешто повеке кога лиже незнам.што демек не се пали и не се јавува некоја фантазија плус?а за тоа што викаш психичка игра,можеби си во право ама не во целост :)
Епа штотуку си одговори на прашањето. Тоа што е болдирано ти е психичка игра. Така?
 

Lavica***

Good Girl Gone Bad
Член од
23 јуни 2010
Мислења
27
Поени од реакции
8
Епа штотуку си одговори на прашањето. Тоа што е болдирано ти е психичка игра. Така?
прочитај погоре.ти реков дека си до негде у право дека е психичка игра но не во целост.:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom