Албум со сликички - Тоше Проески

Член од
20 јули 2006
Мислења
260
Поени од реакции
10
Mene stvarno ne mi e jasno kako moze takvi frikovi da postojat.Pa ne go ostavija covekot barem 6 meseci da pociva vo mir.Ne e samo nemanje pocit ni moral tuku nemanje troshka zdrav razum!!!
 

LostGhost

Invisible
Член од
20 јануари 2008
Мислења
252
Поени од реакции
1
Е ако некогаш се сретнам со тоа глупиот босанец има да му дадам едно појако јаже и еден тежок камен и една разгледница од камениот мост. Кој им дава право незнам да си прават бизнис на основа на болката на другите беее... матер
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
ne se palete tolku.ova e borba za prezivuvanje.nema vise moral na ovj svet.moralot odamna si zamina.mnogu normalno deka ke gi proba site nacini da zaraboti pari.

ako ide da krade ke go sudat.vaka si nasol neso drugo.

jbg sea on ti e bosanec.on ima samo edna misla pojse od kokoskata.a toa e da ne ide po dvor i da sere.
 

LostGhost

Invisible
Член од
20 јануари 2008
Мислења
252
Поени од реакции
1
Епа затоа си постојат други законски начини меѓу кои заштита на личноста и нејзините права и ако отиде, а гледам веќе оди работава до суд поарно тој босанецот да има повеќе пари и да си го тргне од продажба тоа албумот
 
Член од
28 јуни 2006
Мислења
65
Поени од реакции
1
еве го и видеото со интервјуто со издавачот на албумот и менаџерката на Тоше

[MEDIA]http://uk.youtube.com/watch?v=BMXwqDPye3Y&eurl[/MEDIA]
 
Член од
30 август 2007
Мислења
50
Поени од реакции
1
:nerv:Психопати, лешинари, мршојадци нека го остаат човекот да си почива на раат доволно циркузи направија
 

rossoner stefan

Модератор
Член од
5 декември 2007
Мислења
1.770
Поени од реакции
192
:pop::pop::pop:
Прости му Господе не знае што прави.Епа после ова веќе ништо нема да ме изненади.:tapp:Само незнам кај ќе му иде душата на тој.....
 
Член од
22 ноември 2008
Мислења
415
Поени од реакции
11
Е значи го искористија максимално! Колку што можат, само за пари!:nesvest:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom