Ако денес победи Македонија...

Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.295
Поени од реакции
15.512
В

Вори

Гостин
Има да се направам штафета,иако не пијам алкохол.А ќе си заплакам од радост,тоа обавезно.За вакви работи сум голем емотивец.
Море и гол ќе шетам низ град само да тепаме.
Не се направив штафета,но пиев пиво.А познато е дека јас не пијам алкохол.Си заплакав и тоа како.А низ град гол не шетав,зошто не ме оставаше поубавата половина.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Лексилиум не си купив, испадна дека имало дома, а во врска со тоа што го ветив на Фејсбук (украдено од Џену) ваљда ќе го исполнам.
Турските серии на Сител ќе имаат гледач плус:):place:
 
Член од
27 јануари 2010
Мислења
346
Поени од реакции
146
На Плоштад...
Незаборавна атмосфера...
Илјадници луѓе...
Спектакуларен огномет...
Многу пиво...
Едноставно, ми се исполни душата...

Снимки снимени од мојот shitty мобилен за време на прославата (Не е нешто нај нај али сепак секој може да ја почуствува прекрасната атмосфера):


САМО СОНЦЕТО Е ПОСТАРО ОД МАКЕДОНИЈА!
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
Ке го гледам натпреварот на плоштад и ако е таму една типка одма одам и залапување ни а ни б.....и после ке се начукам па може да и го начукам :)
и? шо напраи? ветеното е исполнето или?

Еве јас само со знамето околу мене и ништо друго (добро, може и тангица :pipi:), кај сакате ќе прошетам, кај и да е, само да тепаме :icon_lol:
:cool: ти мора да го одржиш ветувањето... СИ ВЕТИЛА ПРЕД ЦЕЛА КАЈГАНА СИТЕ ТЕБЕ ТЕ ЧЕКААТ!
Така нешто. Цела недела ќе гледам и мали невести и лисја што паѓаат и ако треба на лист ќе ги прераскажам сите епизоди, само да победиме, значи мртва сериозна сум, ако треба и ќе ги скенирам листовите за доказ :cuc:

А дека нема да си ги задржам солзите, тоа е јасно :)
чекаме скенирани листови... ДОКАЗ
Ако вечерва победи Македонија, ќе направам нешто што не сум го направила до сега- ќе се опијанам:pipi:
николинке се начука ли ти? :) Шо пиеше пиво вино ракија ?
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.837
Поени од реакции
23.386
Ако влеземе во полуфинале нема да се начукам.
Капка алкохол не ставив, цела вечер на Кока-Кола бев што беше исклучително тешко со оглед на атмосферата. Ама за утре нема да го дадам тоа ветување, оти е Шпанија, оти влагаме у финале и оти е петок. Ако го освоиме првенството, ќе направам нешто што никогаш ни у лудило не сум сакал-ќе ја акнам машинката нуларица т.е. ќе се шишам ќељав.
 
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.824
Поени од реакции
6.093
Еве отчет да дадам :icon_lol:
Премногу неморално беше меѓу деца да шетам така (ќе ме затепаше некоја мајка), па компензирав со кратко суќниче и само знамето околу градите, кој виде виде :vozbud:

А да, и кај лавот пред фонтаната, имаше Мерлинка момент :icon_lol:
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
2.908
Поени од реакции
1.548
Еве отчет да дадам :icon_lol:
Премногу неморално беше меѓу деца да шетам така (ќе ме затепаше некоја мајка), па компензирав со кратко суќниче и само знамето околу градите, кој виде виде :vozbud:

А да, и кај лавот пред фонтаната, имаше Мерлинка момент :icon_lol:
Многу јак cyber sex моменат откри со описов. Me like you!
 
М

Мартин`

Гостин
Еве отчет да дадам :icon_lol:
Премногу неморално беше меѓу деца да шетам така (ќе ме затепаше некоја мајка), па компензирав со кратко суќниче и само знамето околу градите, кој виде виде :vozbud:

А да, и кај лавот пред фонтаната, имаше Мерлинка момент :icon_lol:
pics/video or didn't happen :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom