Ако денес победи Македонија...

A

Auditore

Гостин
Ќе пукам петарди, ќе славам, ќе се радувам, ќе возам со останатите момци по Куманово и ќе славиме заедно :))
 
Член од
12 септември 2011
Мислења
129
Поени од реакции
80
-Што ќе направиш ако вечерва тепа Македонија?
-JIZZ IN MY PANTSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
....сеа да бидеме искрени :D
 
M

Mario Gómez

Гостин
Ќе си пуштам канал 5 после, и ќе гледам Сити-Наполи.

И ќе навивам за Наполи.:ROFLMAO:
 

Ljupco Meljata

AJFON ILI ANDROID you choose
Член од
11 ноември 2007
Мислења
1.726
Поени од реакции
475
Од радост ќе седам на Фејсбук и ќе ги манијачам малолетните девојчина абееее да не претерав малце ааааааааааааааааааааааааа
 
С

сашенко

Гостин
Ке го растегнам знамето Македонско на тераса да пукнат србоманите у маало (тоа прва работа).Пошто они че го губат од руситеи џабе се фураа кога пак ке испаднат пред нас.После ке одиме некаде да прославиме соодветно.Ако има парадирање по гакички се гледаме на плоштад :)
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.804
Поени од реакции
3.057
може да се направи ивент ако победи македонија сите на плоштад по гаќи да се соблечеме, да се начукаме, а после тоа и да се брцнеме у фонтана :)
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.884
Поени од реакции
7.325
Најверојатно пред да почне натпреварот ќе расчистам просторот околу мене,да бидат на сигурно сите и сам ќе гледам,е сега ако победиме нема никој кај да бега ,од радост сигурно ќе се направи некоја глупост,после тоа идам директива на плоштад да ги проследам девојкиве,со нивните ветувања:icon_lol::D
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.295
Поени од реакции
15.512
Еве јас само со знамето околу мене и ништо друго (добро, може и тангица :pipi:), кај сакате ќе прошетам, кај и да е, само да тепаме :icon_lol:
Напред Македонија !!!!!

:pos:

онтопик: Неам поим :vozbud:
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Нема „ако“, туку кога ќе победи Македонија :D
А што ќе правам, искрено не знам, спонтано ќе дојде ваљда...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom