Hackeristika
Поени од реакции
146

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • дај ботот конквер прати го :D
  statusQuO
  statusQuO
  ја играв конквер уште у седмо одделение (рачунај сеа сум втора факс) тогаш беше интересна, сеа веќе е хаос
  Hackeristika
  Hackeristika
  Да, хаос е... Но може да се искористи тој хаос за сопствени потреби :)
  statusQuO
  statusQuO
  абе, а да не шиткаш карактери? да ти нарачам еден :)
  башка знаеш некој бесплатен добар бот? CHROME2 читав негде има пола саат фри (па пола саат пауза, па пак пола саат бесплатно... итн) на секој саат, овој нишо такво нема а?
  B
  Veca? или се лажам? :)
  Hackeristika
  Hackeristika
  Не се лажеш...
  Инаку, ти си...?
  B
  BrunoFresh
  Mартин од Прилеп, ме имаш на скајп :)
  Валда ти текна..
  Hackeristika
  Hackeristika
  Хахаха....
  ставај се побрзо на skype

  нишо искачам, ако си тука накај 23-24 стај се на скајп
  Хаха уживај добар е никот, иначе немој со 21 Мај и со 2012, ми здосадиа...
  Не занемарувам толку на грешките... Само дека женско (утре го менувам никот).. Малце незгодно ми падна :pos2:
  Џабе ми аплаудираше, пак имаше грешка. Ај провери сега да не има пак :P
  Хахахаха извини така ми дојде наеднаш ников...

  П.С средено е :P
  Хејј фала за пријателството, ти си ми првиот пријател на Кајгана форум :smir:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom