Ако би се регистрале пак, кој nick би го одбрале?

Статус
Затворена за нови мислења.

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.369
Поени од реакции
4.898
Dexter, IceTruckKiller, LUHG... сигурно не Finally :)
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.522
Поени од реакции
4.304
Јас си ја исполнив желбата со овој ник :pos:

Ама од оправдани причини
 
E

elena.

Гостин
Шознам. Пред некое време се регистрирав, ама се беше така набрзина, и не баш креативно, па си го пишав моето име. Не знам што би ставила ако можев да си го сменам никот, ама дефинитивно ќе биде нешто поинтересно :)
 
Член од
18 мај 2008
Мислења
945
Поени од реакции
1.196
Или Кравче. :pos:
бтв, никот можеше само да се преведе од мак на инглиш и обратно, или грешка сум???
Ако поднесиш барање во првите 5 мин. од новата година тогаш можеш целиот ник да го промениш.
 
Член од
24 март 2010
Мислења
71
Поени од реакции
18
Ќе се потрудев да забележам дека ја изоставив b измеѓу dare и t :D Во брзањето при регистрирањето наместо на b, кликнав на space и воопшто не забележав :toe: Ама, побарав да ми се смени никот на кирилица со тоа што овојпат да биде даребт. Инаку, даребт не е воопшто креативно, знам, ама го користам одамна на сите форуми во кои сум зачленет.
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
пошто знам дека е зафатен александар јузерот и покрај тоа што не го користи момакот би си го оддбрал аллександар
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.138
Поени од реакции
16.022
Ќе треснам нешто друго, а не Маја, бидејќи сите мислат дека се викам Маја, а јас не се викам Маја ..... :pos2::pos2:
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Фокси.
Си имав јас убо се напишано,средено за мама да пишит на Нова Година да ми се менит..
Ама госпожата си излегла без да кажит :icon_lol:
Дури во 3 се прибрале со тато.Пу! Кој ќе чекат уште 1 година :)
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Или Кравче. :pos:
бтв, никот можеше само да се преведе од мак на инглиш и обратно, или грешка сум???
Од латиница на кирилица може, обратно не. (не сум 100% сигурен, ама би требало вака да е).
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom