Ако бев геј ќе легнев со...

Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Па пробај си - мене од небо не ми паѓаат : работам цела недела за даги стекнам. :wink:
 

Eko1

Форум Џедај
Член од
20 мај 2005
Мислења
1.579
Поени од реакции
29
Хипотетички речено.... прв пат си мислам кого би го/ме "опнал" ако бев геј.... и дојдов до заклучок дека најверојатно тоа би би некој "батка" со истите критериуми што ги барам во женско.... значи: паметен, сладок, добар смисол за хумор и со отворен ум...(гради што ке ми полнат рака морав да исклучам од критериуми :icon_lol: ) ..... е сега според оваа хронологија логичен избор испаѓа МИСТИЧЕН.... но пошто после ке ми извадат муабети дека нешто му дудлам дека има власт ке сменам.... :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Eko1 напиша:
Хипотетички речено.... прв пат си мислам кого би го/ме "опнал" ако бев геј.... и дојдов до заклучок дека најверојатно тоа би би некој "батка" со истите критериуми што ги барам во женско.... значи: паметен, сладок, добар смисол за хумор и со отворен ум...(гради што ке ми полнат рака морав да исклучам од критериуми :icon_lol: ) ..... е сега според оваа хронологија логичен избор испаѓа МИСТИЧЕН.... но пошто после ке ми извадат муабети дека нешто му дудлам дека има власт ке сменам.... :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
:pos: :pos: :pos:
Одлучи се ... го сакаш Мац или Мистик? Знам дека ти е тешко, двајцата се со власт ама пааааа ... :smeshko:
 

Daniela

Мијаааууу....гррр...
Член од
14 јули 2005
Мислења
302
Поени од реакции
3
Ja bi da ja, Dani (Srca dve-pesnata na MTV Adria sto vrti).
Mene ne mi trebas ne, ako nemas srce za mene, vi teknue.
 

Eko1

Форум Џедај
Член од
20 мај 2005
Мислења
1.579
Поени од реакции
29
divine напиша:
:pos: :pos: :pos:
Одлучи се ... го сакаш Мац или Мистик? Знам дека ти е тешко, двајцата се со власт ама пааааа ... :smeshko:
Абе сеа и ти..... не оди тоа така одма.... бап-буп.... Мистик го знам подобро.... ама пак од друга страна Маце ми зрачи некако интересно.... ете ти дилема.... ај нека да видам како ке се покажат во блиска иднина па ке пресечам тогаш.... :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:

ПС до Мистик и Маце: Ве молам без ПП или пеење под тераса кај мене и тнт.... вие бидетеси тие што сте.... а јас ке си видам :smeshko:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Eko1 напиша:
ПС до Мистик и Маце: Ве молам без ПП или пеење под тераса кај мене и тнт.... вие бидетеси тие што сте.... а јас ке си видам :smeshko:
Јас ќе се откажам од форумов ако не престанам да се смеам во наредниве 5 минути!!!
:pos: :pos: :pos: :pos: :pos:
Мистик и Маце разбравте???:star:
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
divine напиша:
:pos: :pos: :pos:
Одлучи се ... го сакаш Мац или Мистик? Знам дека ти е тешко, двајцата се со власт ама пааааа ... :smeshko:
Ovoj, draga divine, planira raskol kako Buckovski i Petkovski da ni sprema :pos: :pos: :pos: :pos:
 

Eko1

Форум Џедај
Член од
20 мај 2005
Мислења
1.579
Поени од реакции
29
Macedalien напиша:
Ovoj, draga divine, planira raskol kako Buckovski i Petkovski da ni sprema :pos: :pos: :pos: :pos:
Divide et impera :star: ...... но сето тоа зависи од вас двајцата.... ако мислите дека вреди да се "борите"... тогаш бујрум :icon_lol:.... јас пак ке речам.... бидете тие што сте.... ај јас ке решам :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Мац ... да ти одговорам ... вреди да се борите ... само кажете кој се изборел и кој што добил на крај ... дијал?:pos: :pos: :pos: :sekss:
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Ииии, ја дури сега гледам дека сте ме спомнале во некои педерлуци! ;)))
 

Eko1

Форум Џедај
Член од
20 мај 2005
Мислења
1.579
Поени од реакции
29
Мистичен напиша:
Ииии, ја дури сега гледам дека сте ме спомнале во некои педерлуци! ;)))
Пази што пишуваш.... ке ти одземам некој поен.... не заебуј работа сега додека си во предност..... упс:icon_lol:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Мистичен напиша:
Ииии, ја дури сега гледам дека сте ме спомнале во некои педерлуци! ;)))
Мистик да не пукнеш ме умре од смеење!!!:pos: :pos: :pos: :pos: :pos:
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Мистичен напиша:
Ииии, ја дури сега гледам дека сте ме спомнале во некои педерлуци! ;)))
Шо се секираш на крај краева ќе те примиме и партија и ќе те напраиме лева рака бидејќи десна е веќе зафатена :)).
 

Kajgana Shop

На врв Bottom