Аватар - најскапиот филм во историјата!

bonbon4e

100% крејзи :P
Член од
4 септември 2010
Мислења
226
Поени од реакции
17
само мене филмот ми е глуп o_O
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.278
Поени од реакции
27.741
Mr. Plinkett има направено review за ова :D.
донекаде е во право човекот...
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Колку време се снимал филмов?
-Можеби и имате напишано но сега и немам многу време а и ме мрзи да проверувам 33 страни наназад.
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.228
Поени од реакции
6.709
Сега се враќам,го гледав 3д во киното во Кавадарци. Навистина е одличен филмот да се гледа во 3д,имаше неколку ситуации во кои помислив дека ликовите поминуваат пред мене,па се потресов :pos: ви препорачувам на сите да скокнете на 1 ден до Кавадарци за да го изгледате ако можете,бидејќи навистина вреди
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Сега се враќам,го гледав 3д во киното во Кавадарци. Навистина е одличен филмот да се гледа во 3д,имаше неколку ситуации во кои помислив дека ликовите поминуваат пред мене,па се потресов :pos: ви препорачувам на сите да скокнете на 1 ден до Кавадарци за да го изгледате ако можете,бидејќи навистина вреди
Кога има проекции и по која цена?
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.228
Поени од реакции
6.709
Абе филмот го даваат од понеделникот...Утре ќе има пак проекции,а за од наредната недела не сум сигурен,треба да видам па ќе пишам. Иначее картата за киното е 100 денари+100 денари за пластични наочари кои по завршувањето на филмот остануваат во наша сопственост :)
 
Член од
3 март 2009
Мислења
795
Поени од реакции
702
Абе извинете слушам дека се прожектира во киното ви во Кавадарци Аватар во моментот и сакам да прашувам како е можно и дали не е нелегално. Како може година после прикажуването му по кината пак да го пускате. И ние во Русе кога отвориха киното сакахме Аватар али филмските продуцери кажуваха дека не е возможно да се гледа на кино после обjавениот период. Дали ова не е некаква пиратска работа ?
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Абе извинете слушам дека се прожектира во киното ви во Кавадарци Аватар во моментот и сакам да прашувам како е можно и дали не е нелегално. Како може година после прикажуването му по кината пак да го пускате. И ние во Русе кога отвориха киното сакахме Аватар али филмските продуцери кажуваха дека не е возможно да се гледа на кино после обjавениот период. Дали ова не е некаква пиратска работа ?
95% е нелегално, ама се со цел за инат на скопјанишча, демек први да бидат и со подобар филм :D (ова они го пишуваа на нивниот фб сајт)
 
Член од
28 март 2006
Мислења
17.693
Поени од реакции
12.100

Kajgana Shop

На врв Bottom