Ќе се прочистуваат КОСОВАРИТЕ од македонските пописи и списоци

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Видете се и разберете се.
Темава нек биде раат од карање и пцуење.
 
F

FilipMacedon

Гостин
Видете се и разберете се.
Темава нек биде раат од карање и пцуење.
Темата неможе да биде на раат,бидејќи администраторите не реагираат кога некој ке тресне нешто бесмислено.И нормално дека форумџијата сам ке си реагира со пцовки и други типови на реакција
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
I?
Od kade znaes deka ne se vrateni tie od 99 godina? Od kade, toa prasav?
Zosto neli, onaka ubedeno tvrdese?
Ete student si, na fakultet toa go ucite ili?


Sus be bugar, mrs tamu kaj Karakacanov.

p.s. a za pcovkata.... nek daded Gospod nekogas da se vidime jek a jek, pa da se razbereme covecki...:vozbud:

Иам роднини по партииве ? Луѓето зборат не ?
 

Quark

brr,brr...zbrc
Член од
12 март 2008
Мислења
3.489
Поени од реакции
156
Иам роднини по партииве ? Луѓето зборат не ?
Ete, i posle sto toa jas da ti kazam be dzontra?
Imal luge po partiive... vidi cudo...
Luge zboruvale... vidi cudo..

Jas pa, za razlika od toa ziveam na tie mesta, kade sto mislite deka se naselile tie albanci od Kosova, i so sigursnot znam deka nema takvi. :toe:
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Темата неможе да биде на раат,бидејќи администраторите не реагираат кога некој ке тресне нешто бесмислено.И нормално дека форумџијата сам ке си реагира со пцовки и други типови на реакција
Aко се читате подобро меѓусебе, со контролирање на темпераментот, ќе биде и некоја дискусија. Администраторите не се на дугме па да реагираат моментално. А бесмисленото ќе биде такво ако аргументирано го побиеш.

Навредите се избришани (саркастичното дофрлање на Кварк не го сметам за навреда).Смирете живац. Назад на тема.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Ete, i posle sto toa jas da ti kazam be dzontra?
Imal luge po partiive... vidi cudo...
Luge zboruvale... vidi cudo..

Jas pa, za razlika od toa ziveam na tie mesta, kade sto mislite deka se naselile tie albanci od Kosova, i so sigursnot znam deka nema takvi. :toe:

Добро брат ... Објасни тогаш како нивниот број НАГЛО порасна за некои ... груби 9-10% за мноооооогу кратко време ?

Пак ке прашам .... Алфа Мужјаци ?
 

Македонцки

мадрфакр
Член од
23 ноември 2007
Мислења
4.281
Поени од реакции
634
ШТО СЕ ТРЕВОЖИТЕ БРЕ ЗА НЕЛЕГАЛЦИ..

нели сакавме правна држава , нели сакате европа...е сега кога таа европа повикува на рицинус..плачете
 

^^Smiley^^

Broo Tal Smy Lee
Член од
25 јануари 2007
Мислења
1.045
Поени од реакции
25
Ete, i posle sto toa jas da ti kazam be dzontra?
Imal luge po partiive... vidi cudo...
Luge zboruvale... vidi cudo..

Jas pa, za razlika od toa ziveam na tie mesta, kade sto mislite deka se naselile tie albanci od Kosova, i so sigursnot znam deka nema takvi. :toe:
Што добиваш со тоа ако се правдаш на форум бе? ДОКАЖИ дека СИТЕ се вратиле на косово. Лешпер еден.

Навредите се избришани (саркастичното дофрлање на Кварк не го сметам за навреда????????????????????????????????????????????????????????????????????????????).Смирете живац. Назад на тема.
Ма дааај ти се молам! Сигурно и тебе да ти дофрла нема да се нарведиш нели.
 

Mr.Green

Marshal
Член од
8 април 2009
Мислења
20
Поени од реакции
3
Od kaj kur znaes ti be?
Kolku godini imas?
Si bil vo Stenkovec?
Si bil na Blace?
Si kontaktiral so albanec od Kosova?
Si dosol nakaj Cair da vidis kolku albanci od Kosova ima?
Od kaj kur znaes? Od Sitel, Vecer, Latas, kelesite od VMRO?
OD KAJ KUR ZNAES?


Nema da se namali.
Site makedonci ke se izbrkjaat od rabota i ke se vrabotat samo albanci.
Nema da ima Makedonija, cela ke ja zememe.
Ajt u picku mater.
Хехе абе мн си опасен со зборовиве ке ги избркаш сите македонци од Македонија со пропагандиве...Жалам што јас сум тој со ке мора да ти каже да се разбудиш и да погледаш малце околу и да ми кажеш како може неколку населби во Скопје да истребат цела држава, а за вработувањето малце си ја утнал...поздрав
 

Quark

brr,brr...zbrc
Член од
12 март 2008
Мислења
3.489
Поени од реакции
156
Добро брат ... Објасни тогаш како нивниот број НАГЛО порасна за некои ... груби 9-10% за мноооооогу кратко време ?

Пак ке прашам .... Алфа Мужјаци ?
Koga porasnal toj broj, kako porasnal......?
Sporedeno so popisite na Kolisevski ili na Kiro? A?

ШТО СЕ ТРЕВОЖИТЕ БРЕ ЗА НЕЛЕГАЛЦИ..

нели сакавме правна држава , нели сакате европа...е сега кога таа европа повикува на рицинус..плачете
Aj be ne tupi i ti.
Nikoj ne vika da ne se cistaat spisocite.
Sekoj e pro toa, samo toa da se stori na praveden nacin.
Toa e celata frka. :toe:
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Што добиваш со тоа ако се правдаш на форум бе? ДОКАЖИ дека СИТЕ се вратиле на косово. Лешпер еден.

Ма дааај ти се молам! Сигурно и тебе да ти дофрла нема да се нарведиш нели.
Сум имал доблест со Кварк да седнам на маса и да скршиме неколку реда муабет, меѓу другото и за меѓуетничките односи. Сарказмот му го знам. Комшија ми е бе Смајли. И тебе ти е. И како што си ти револтиран од некои муабети, така е и тој. Не му зедов за зло бидејќи зборуваше саркастично.

Пак, апел, читајте се луѓе...
 
F

FilipMacedon

Гостин
Сум имал доблест со Кварк да седнам на маса и да скршиме неколку реда муабет, меѓу другото и за меѓуетничките односи. Сарказмот му го знам. Комшија ми е бе Смајли. И тебе ти е. И како што си ти револтиран од некои муабети, така е и тој. Не му зедов за зло бидејќи зборуваше саркастично.

Пак, апел, читајте се луѓе...
Значи бирократија совршено функционира и на форумов
 

^^Smiley^^

Broo Tal Smy Lee
Член од
25 јануари 2007
Мислења
1.045
Поени од реакции
25
Сум имал доблест со Кварк да седнам на маса и да скршиме неколку реда муабет, меѓу другото и за меѓуетничките односи. Сарказмот му го знам. Комшија ми е бе Смајли. И тебе ти е. И како што си ти револтиран од некои муабети, така е и тој. Не му зедов за зло бидејќи зборуваше саркастично.

Пак, апел, читајте се луѓе...
Јас не трпам подбив, како и да е...




На кој начин ќе се врши чистењето на списоците? Ќе има нов попис или...?
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Значи бирократија совршено функционира и на форумов
Koja бирократија?!?! Знам дека не мислеше на демократија, ама бирократија?! Филип, батали бе машко гонење ветерници, се знаеме доволно. Единствениот грев ми е шо сум седел и ќе седнам на пиво пак со него, за да муабетиме како луѓе за се. Како комшии. Како и со тебе шо би седнал. Ништо повеќе, ништо помалку.

Да не труеме на темава, за сите останати прашања за режимите на функционирање на Кајгана и тајните заговори, на темите за тоа во подфорумот Кајгана.
 
F

FilipMacedon

Гостин
Единствениот грев ми е шо сум седел и ќе седнам на пиво пак со него, за да муабетиме како луѓе за се. Како комшии. Како и со тебе шо би седнал. Ништо повеќе, ништо помалку.
.
Ке се договориме за тоа,и јас не сум имун на пиво:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom