Љубовни совети од Стеф

  • Креатор на темата Stef Bachatero
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
Ова ми заличува како Секс Ќоше артиклот во Вест, само многу подобро.:D
Стеф е добра душа, инаку секој совет би требало да е со претплата.
 
Член од
24 март 2010
Мислења
15.209
Поени од реакции
25.946
Дали тоа јас халицинирам,или навистина Тапетарот Петар=Stef Angel(т.е иста персона има биполарно растројство) ???
Не гледаш дека Петар е воодушевен од генијалноста на советите на Стеф. Веројатно благодарение на нив има легнато над 50 девојчиња во последниве 2 дена и има животно искуство со кое ги побива теоретичарите кои го деваулираат учењето на Стеф. :icon_mrgr:

Затоа не халуцинирај, почни и ти да ги применуваш советите, не се девалуирај вака. :)
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.172
Еее за тој проблем Цитро ке треба да се обрати на виша сила.Стев нема толкава моќ да му помогне за ова :D
Ова би требало да е предизвик за ефикасноста на неговите совети...дали ти се сомневаш нешто во него?
 
С

сашенко

Гостин
Ова би требало да е предизвик за ефикасноста на неговите совети...дали ти се сомневаш нешто во него?
На Цитро не му треба совет, му треба виша сила.Тоа ми е зборот.Стеф може најјакиот совет да му го даде ама што со него?
 
Член од
24 март 2010
Мислења
15.209
Поени од реакции
25.946
На Цитро не му треба совет, му треба виша сила.Тоа ми е зборот.Стеф може најјакиот совет да му го даде ама што со него?
Ти ништо не си разбрал. Стеф е алфа, вишата сила е бета. Советите на Стеф не се совети во класична мисла на зборот. Советите на Стеф се всушност виша сила. Ако го научи, Цитро, не само комшивката, туку се женско од Куманово ќе легне. :icon_mrgr:
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.813
Само да те корегирам.
"Стеф" и "растројство" не смееш да ги ставиш во иста реченица. Тоа ти е исто како да не ги ставиш "Грујо" и "реформи" во иста реченица.
Не се брукајте, не се девилуирајте и не халицинирајте вака. Ќе ви се смеат.
Стеф веќе ви се смее.
Значи ако сум грешка тоа што го тврдам,тогаш излегува дека Тапетарот Петар е новиот ТРОЛ мајстор.....успеа Stef да го следи во секој негов пост.....кој ентузијазам го поттикнува тролањето човеку :icon_lol:
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Стеф дај бе некој совет како да го тргнам срамот(кога сум со некое девојче што ми се допаѓа се топам од срам а овака пред машки викам, цувам, лудувам уште што не правам)
P.S : Кога ќе се женеш?
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
сигурно тебе те еба,само што ти не си свесна за тоа;)
Мене ме помина и убаво ми беше... Може пак ќе сака а јас нема да го одбијам (не сум луда!). А зошто ти љубомориш дека тебе не те плеснал до сега?
 

karlovic

имам срце ама имам и фрижидер
Член од
5 ноември 2010
Мислења
616
Поени од реакции
161
Мене ме помина и убаво ми беше... Може пак ќе сака а јас нема да го одбијам (не сум луда!). А зошто ти љубомориш дека тебе не те плеснал до сега?
ама ти беше врв на сите...јас не сум ништо во споредба со тебе.

п.с не заборавај дека треба да се бањаш секој ден
 
Член од
20 декември 2009
Мислења
445
Поени од реакции
341
Како и да ја прочиташ темава, дали од напред па наназад или обратно, тешко ќе сватиш кој е уствари ТРОЛ мајсторот, кој од дечкиве има озбилен проблем па му треба совет, а кој ги ебе сите у мозок ......... Интересно за читање во секој случај ......
Само ме интересира за девојкиве што омаловажуваа и се правеа недостапни, дали тие имаат во моментов дечко и зошто НЕ ? ;) И дали тоа ги чини среќни?
За советиве не знам баш, кај секоја девојка разлицно пали, така да прашање е колку ќе успеат .... Од искуство знам дека има срамежливи дечки како Петар, но и како Стеф .... Ја сум нешто измеѓу, али со неколку чашки коњак се решава проблемот ......... Зборот ми е можда има стварно некој на кој советиве ќе му помогнат па оладете малку, оставете луѓево нека читаат, применуваат па они да кажат дали успева или не ......
Мене ме занима друго прашање, еве нека е директно до Стеф .... Значи имам запознаено една девојка, меѓутоа траеше кратко тоа , имаше гужва и не можев директно да направам муабет .... Ама ми се допадна цурата онака слободна е , зборува доста и не е срамежлива .... И го знаев само името, ама преку врски се докопав некако до нејзиниот ФБ .... Имаме пишено еднаш на ФБ, и разговорот помина онака, со по некој комплимент ( секако од моја страна :)) и после се беше обично и не траеше долго ...... Е сега пример како да и го свтриш Стеф вниманието на таква девојка, преку интернет , за што да ја зазборуваш а да не биде обичен муабет, туку да ја заинтересира и да и остави впечаток ? Имаш искуство со вакви работи? Зборувам за преку ФБ, зашто уште се немам докопано до нејзиниот број, а тоа бидне ли и идење на кафе си знам за понатаму ..............
П.С Морам да исцитирам еден евергрин на Стеф, кој ми оставил највише впечаток па планирам среда да и го применам на некоја цура у Б2 .... Тоа е моментот кога одиш на некоја нафурана ( она веќе има поделено 10 корпи таа вечер ) и и викаш :,, Девојче, знам дека не си така ладна како што изгледаш однадвор .... Всушност сигурен сум дека одвнатре си едно мало и слатко неодоливо девојче ,, :vozbud:!!!
Мислам дека така беше нешто :) ....... Ова ќе ми биде помалку смешно да го кажам, ама мислам дека од сите финти оваа највише би дала резултат !!! Позз
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom