Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
20 октомври 2008
Мислења
35
Поени од реакции
30
pomos mi treba vo vrska sme godina dena se skaravme a sakam da si go vratam nazad
 
Член од
18 февруари 2010
Мислења
9
Поени од реакции
0
Od maskiot aspekt ti kazuvam deka ke ti se javi sigurnoooo.ne se sekiraj ok??:wink:
 

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.530
Поени од реакции
13.903
Од машки аспект сигурно ќе и се јави, ама не е сигурно со каква намера...
Затоа, дајте му на момето добар совет во зависност од нејзината возраст, греота е:)
 
S

StereoLove

Гостин
Нека разговара со него и нека ги решат проблемите,само така може да биде.Почекај 3 дена и немај гајле ке се јави,а можеби уште вечер.Без нервози:)
 

la-loca

Immortal...
Член од
24 јули 2009
Мислења
2.545
Поени од реакции
1.252
А заш мора секогаш да се чека машкото да се јави, шо ти е тебе тешко да се јавиш или пак срам. Нема срам туку јави му се расчистете видете до кај сте што сте и готово. Ако бидете заедно супер, ако не здравје има и други...:toe:
 
S

StereoLove

Гостин
^Па не може се девојчето да моли:toe:Може се плаши да ја одбие,да не се јави или па нешто сосема трето:nesum:
Ако е до нејзе грешката нека се јави и да му објасни ако е до него нека се јави тој.
Некои машки сакаат да ги молат.И со тоа го дигаат егото само.
Има и други на свет секако,безброј пати е тоа кажано но девојчето го одбрала токму него,а можеби покрај друг нема да може да го заборави.
 

la-loca

Immortal...
Член од
24 јули 2009
Мислења
2.545
Поени од реакции
1.252
Хахах леле, кога девојче моли кажи ми. Премногу сме горди на себе и не се спуштаме на тоа ниво. За разлика од машките кој знаат што сакаат и без разлика на се се трудат да го добијат тоа...не се преценуваат што е доста добра особина( со чест на иклучоците нели:) )
 
S

StereoLove

Гостин
^ Познавам доста такви личности.Иако има и некои кои не го молат и чекаат на него.
Има исклучоци не велам не.Но некои од страдање од болка,се плашаат да не го загубат и се спремни да го молат.
Ете пример моја другарка...кога се скара со дечкото скапуваше од молење,нормално и велев батали го но таа не слушаше.Исто и друга така правеше.
Има некои горди,ете како јас во последно време,ама некои девојки не знаат што е гордост.
 

la-loca

Immortal...
Член од
24 јули 2009
Мислења
2.545
Поени од реакции
1.252
^Реткост веруј ми...али да не бегаме оф топик доста е :smir:
 
Член од
18 февруари 2010
Мислења
9
Поени од реакции
0
Ako moli tek togas se zaebala zatoa sto posle toa deckovo ke ja mafta kako sto saka.toa ide na negova raka ne na nejzinata.taka da neka razmisli pred da napravi nesto...:nenene:
 
Член од
20 октомври 2008
Мислења
35
Поени од реакции
30
нема ни да се јави ни ништо завршено е :((((((( не сакам крај :((
 

Kajgana Shop

На врв Bottom