Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
17 ноември 2014
Мислења
2.615
Поени од реакции
4.079
А ние шо не можиме ниту една да најдиме кај да го барам чарето?
Ti ce si otvorish nova tema pa ce probame da ti pomogneme
Автоматски споено мислење:

Би одговорил, но сакам да останам анонимен.
Aaaaaa,
Toa vejce zvuci poinaku druzhe!
Ti si vo Bend, skoro sekoj den vamu tamu i devojkata e ljubomorna i se custvuva osamena i i falish.Zatoa bara mazenje i galenje. Misli deka ce/te iz/gubi.

Togash ako ja sakash ti ostanuva da i POKAZHESH deka nema da te izgubi i deka ja sakash.
 
Последно уредено:

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
783
Поени од реакции
1.229
Би одговорил, но сакам да останам анонимен.
Патуваш често имаш турнеи?
Автоматски споено мислење:

Се чудам како барате совет а давате оскудни информации за себе, мораме да знаеме со што се занимаваш и каков живот водиш, какви навики имаш, во спротивно секој совет е непрецизен и нема врска со твојата ситуација.
 
Член од
23 септември 2023
Мислења
6
Поени од реакции
2
Патуваш често имаш турнеи?
Автоматски споено мислење:

Се чудам како барате совет а давате оскудни информации за себе, мораме да знаеме со што се занимаваш и каков живот водиш, какви навики имаш, во спротивно секој совет е непрецизен и нема врска со твојата ситуација.
Не немам често турнеи свириме на локалната сцена, како што кажав имаме доволно време да се гледаме ние двајца.
 
Член од
9 февруари 2016
Мислења
1.168
Поени од реакции
2.923
Не немам често турнеи свириме на локалната сцена, како што кажав имаме доволно време да се гледаме ние двајца.
Не земај совети од огорчени луѓе како овие што ти коментираат и не им се правдај и објаснувај.
 
Член од
14 февруари 2009
Мислења
446
Поени од реакции
1.598

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
14.973
Поени од реакции
33.049
Патуваш често имаш турнеи?
Автоматски споено мислење:

Се чудам како барате совет а давате оскудни информации за себе, мораме да знаеме со што се занимаваш и каков живот водиш, какви навики имаш, во спротивно секој совет е непрецизен и нема врска со твојата ситуација.
Матичен, таблици од колата, скен од пасош, извод од банка, извод од пензиски фонд, книшка/уверение/диплома од факултет, уверение за неосудуваност, историја на болести кај роднини...доста се овие податоци, или да им бараме и нешто друго?
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
2.615
Поени од реакции
4.079
Матичен, таблици од колата, скен од пасош, извод од банка, извод од пензиски фонд, книшка/уверение/диплома од факултет, уверение за неосудуваност, историја на болести кај роднини...доста се овие податоци, или да им бараме и нешто друго?
I ne zaboravaj mora da kazhi kolku pati dnevno mu stanuva i kolku go drka.
Inace ne mozhi dijagnoza/terapija da mu prepishi
 
Член од
20 април 2023
Мислења
675
Поени од реакции
1.517
Матичен, таблици од колата, скен од пасош, извод од банка, извод од пензиски фонд, книшка/уверение/диплома од факултет, уверение за неосудуваност, историја на болести кај роднини...доста се овие податоци, или да им бараме и нешто друго?
zaboravi najbitnoto, kolku cm?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom