Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
17 ноември 2019
Мислења
59
Поени од реакции
38
Ne sum bas vo tek,citam ama ne se trudam da svatam its too complicate, ama ova bilo indiska serija na koja ne mozes da i fatis kraj,mnogu nelogicnosti,tamam mislis rasplet,ono poveke se zapletkuva.Da ne e nekoja nevkusna sega a?
 
Член од
23 ноември 2017
Мислења
122
Поени од реакции
85
Jas sum u zaebana situacija neznam so da pravam kaj sto idam da gi pravam zabite raboti edno devojce nejzina ordinacija so majkai zaedno.
Ali nemozam da ja nacekam na samo za da ja prasam da ja pokanam za date a da i pisam na fb ili insta jas mislam stvarno e glupo, epten mi se dopadna i da me odbie da znam na so sum vaka te jade neso upm haha nekoj sovet ve molam samo bez zafrkancii .
 
Член од
15 април 2019
Мислења
1.086
Поени од реакции
1.542
Jas sum u zaebana situacija neznam so da pravam kaj sto idam da gi pravam zabite raboti edno devojce nejzina ordinacija so majkai zaedno.
Ali nemozam da ja nacekam na samo za da ja prasam da ja pokanam za date a da i pisam na fb ili insta jas mislam stvarno e glupo, epten mi se dopadna i da me odbie da znam na so sum vaka te jade neso upm haha nekoj sovet ve molam samo bez zafrkancii .
najdi nekoj so ja znae i rasparasj se pa preku tie idi, ne na fb glupo e a vo zivo ako imash sansa na sala nesto vikni ja. so srekja.
 
Член од
23 ноември 2017
Мислења
122
Поени од реакции
85
najdi nekoj so ja znae i rasparasj se pa preku tie idi, ne na fb glupo e a vo zivo ako imash sansa na sala nesto vikni ja. so srekja.
Da ke probam nekoj da najdam ali tesko
A vo zivo samo ako ja vidam negde da se sretneme togas a u ordinacija nema sansi ke moram neso da smilsam
 
Член од
15 април 2019
Мислења
1.086
Поени од реакции
1.542
Hahaha taka e i jas istovo go pomisliv hahah
Na mene pola skopje mi se pustale so treba da kazam, nisto a jas na nekolku ali jas brzo se zaljubuvam a teshko mi pominuva i oni si znaat kako si pominuvaat, da ne recam gi davam i dramam ali toa e. Sakam da kazam nisto be gubish i ne cekaj da se zatreskash ne si prai filmovi u glava i sl. Nego odma u moment reagiraj. I so ako te odjebe? Golem k.r
 
Член од
23 ноември 2017
Мислења
122
Поени од реакции
85
Na mene pola skopje mi se pustale so treba da kazam, nisto a jas na nekolku ali jas brzo se zaljubuvam a teshko mi pominuva i oni si znaat kako si pominuvaat, da ne recam gi davam i dramam ali toa e. Sakam da kazam nisto be gubish i ne cekaj da se zatreskash ne si prai filmovi u glava i sl. Nego odma u moment reagiraj. I so ako te odjebe? Golem k.r
Apsulutno se soglasuvam so tebe isto mislam i jas za filmovi ic ne pravam so vikas posle loso e ako odbije ne se zamaram cao prijatno golemo cudo neso ke ispadne koga togas jas ne se brzam i otrpnat sum da me odjebuva nekoja hahah
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.122
Поени од реакции
15.937
Не е овој проблем така едноставен, добар забар тешко се наоѓа. Ја на мојата не би и се пуштала, па вие си знаете за вашите.
 
Член од
3 август 2019
Мислења
91
Поени од реакции
110
Jas sum u zaebana situacija neznam so da pravam kaj sto idam da gi pravam zabite raboti edno devojce nejzina ordinacija so majkai zaedno.
Ali nemozam da ja nacekam na samo za da ja prasam da ja pokanam za date a da i pisam na fb ili insta jas mislam stvarno e glupo, epten mi se dopadna i da me odbie da znam na so sum vaka te jade neso upm haha nekoj sovet ve molam samo bez zafrkancii .
Kako be ne mozes da ja nacekas na samo u ordinacija? Ako treba site zabi vadi gi tamu eden po eden pa koga toga majkai ke otide na mocanje i op ete ti sansa. Samo ne znam posle bez zabi dali ke ti uspee!!!!
 
Член од
23 ноември 2017
Мислења
122
Поени од реакции
85
Kako be ne mozes da ja nacekas na samo u ordinacija? Ako treba site zabi vadi gi tamu eden po eden pa koga toga majkai ke otide na mocanje i op ete ti sansa. Samo ne znam posle bez zabi dali ke ti uspee!!!!
Stavrno nemozam da ja nacekam sama toa cudu e inace odma se pustam u akcija Hahahaha me iznasmea
Автоматски споено мислење:

Kako be ne mozes da ja nacekas na samo u ordinacija? Ako treba site zabi vadi gi tamu eden po eden pa koga toga majkai ke otide na mocanje i op ete ti sansa. Samo ne znam posle bez zabi dali ke ti uspee!!!!
Nego ako mi pukne film ke ja prasam pred majkai pa posle majkai da ne mi gi izvadi site zabi pa taka da ostanam hahahah
 
Последно уредено:

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.629
Поени од реакции
34.884
Stavrno nemozam da ja nacekam sama toa cudu e inace odma se pustam u akcija Hahahaha me iznasmea
Автоматски споено мислење:


Nego ako mi pukne film ke ja prasam pred majkai pa posle majkai da ne mi gi izvadi site zabi pa taka da ostanam hahahah
Покажи се ти пред мајка и, ако таа те одобри на малата и останува само да потпише :D
 
Член од
15 април 2019
Мислења
1.086
Поени од реакции
1.542
Sovet mi se svigjaat dvajca od rabota potocno toj edniot poishe ali i drugiot ne e losh. E sega rabotata e so mi se od rabota i mi e glupo. I so sigurno posho se jaki se zafateni ili nezainteresirani. So da praam? Posebno toj so mi se svigja se gubam u blizina koga sum :( a sepak posto od rabota si kjutam iako od drugi sektori se. si bi mi preporacale? Da si kjutam i da batalam ili? :(
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.709
Поени од реакции
9.541
Sovet mi se svigjaat dvajca od rabota potocno toj edniot poishe ali i drugiot ne e losh. E sega rabotata e so mi se od rabota i mi e glupo. I so sigurno posho se jaki se zafateni ili nezainteresirani. So da praam? Posebno toj so mi se svigja se gubam u blizina koga sum :( a sepak posto od rabota si kjutam iako od drugi sektori se. si bi mi preporacale? Da si kjutam i da batalam ili? :(
Паааа, бидејќи треба да одбереш, мој совет е да ги "пробаш" и двајцата, па кој ке ти се фати за душа, тој;)
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Sovet mi se svigjaat dvajca od rabota potocno toj edniot poishe ali i drugiot ne e losh. E sega rabotata e so mi se od rabota i mi e glupo. I so sigurno posho se jaki se zafateni ili nezainteresirani. So da praam? Posebno toj so mi se svigja se gubam u blizina koga sum :( a sepak posto od rabota si kjutam iako od drugi sektori se. si bi mi preporacale? Da si kjutam i da batalam ili? :(
Со двајцата у тројка ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom