Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Natural-girl

Morphine
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
5.246
финтата е што и предложив да се видиме ... но осеќам како да не сака сеуште да се видиме и викам ај да се слушнеме преку моб и тоа не и оди во прилог ... :confused: многу чудна работа ова навистина прв пат се наоѓам во ваква ситуација ... и работата е што дознав од нејзе т.е ми кажа сакала некој др али јбг неам среќа некогаш ..
Ако нејќе да се видите штом ја викаш, ништо. Само нека биде малце поширока покана, на пример : ''Кое време ти одговара у сабота за да се видиме на кафе?'' Ако нејќе и нема валидна причина, ништо, бриши ја.
 
Член од
19 јануари 2013
Мислења
59
Поени од реакции
9
Vaka sega, so devojcevo idevme seriozno sekoj den. I stavija internet i denes nesto i prefrliv da odi na forum da procita malce nekoi raboti i mi rece de be ti samo po forumi citas, na sto jas i vrativ pa sekako kako inace ke dobijam znaenje, toa e pametna rabota i potoa ona mi rece dobro ajde ke odam i posle se razdelivme. Togas bese 15 h od togas ja baram na mobilen iskluceno, ja baram na drugiot mobilen povtorno iskluceno. A ona me nema barano niti pak mi ima krenato na mobilen od togas. Znaci od 15h ja nema nigde.
 

NelTu

Coffee addict
Член од
1 август 2011
Мислења
2.370
Поени од реакции
7.013
Vaka sega, so devojcevo idevme seriozno sekoj den. I stavija internet i denes nesto i prefrliv da odi na forum da procita malce nekoi raboti i mi rece de be ti samo po forumi citas, na sto jas i vrativ pa sekako kako inace ke dobijam znaenje, toa e pametna rabota i potoa ona mi rece dobro ajde ke odam i posle se razdelivme. Togas bese 15 h od togas ja baram na mobilen iskluceno, ja baram na drugiot mobilen povtorno iskluceno. A ona me nema barano niti pak mi ima krenato na mobilen od togas. Znaci od 15h ja nema nigde.
лута тие.
 

Шота Буби

нотар
Член од
4 март 2009
Мислења
3.087
Поени од реакции
1.780
Vaka sega, so devojcevo idevme seriozno sekoj den. I stavija internet i denes nesto i prefrliv da odi na forum da procita malce nekoi raboti i mi rece de be ti samo po forumi citas, na sto jas i vrativ pa sekako kako inace ke dobijam znaenje, toa e pametna rabota i potoa ona mi rece dobro ajde ke odam i posle se razdelivme. Togas bese 15 h od togas ja baram na mobilen iskluceno, ja baram na drugiot mobilen povtorno iskluceno. A ona me nema barano niti pak mi ima krenato na mobilen od togas. Znaci od 15h ja nema nigde.
несака да и сметаш,изгледа те има послушано па цело време е по форумиве за да си го надгради знаењето:)
утре сигурно од сабајле ќе те напумпа со нови информаци што ги стекнала по форумиве:ROFLMAO:
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.626
Поени од реакции
31.828
Vaka sega, so devojcevo idevme seriozno sekoj den. I stavija internet i denes nesto i prefrliv da odi na forum da procita malce nekoi raboti i mi rece de be ti samo po forumi citas, na sto jas i vrativ pa sekako kako inace ke dobijam znaenje, toa e pametna rabota i potoa ona mi rece dobro ajde ke odam i posle se razdelivme. Togas bese 15 h od togas ja baram na mobilen iskluceno, ja baram na drugiot mobilen povtorno iskluceno. A ona me nema barano niti pak mi ima krenato na mobilen od togas. Znaci od 15h ja nema nigde.
Брат, интернетот и е поинтересен од тебе :D
Знајш тие која радост е интернет дома за прв пат да вкусиш.
За 2-3 дена ќе и се смачи, дотогаш разбери ја.
 
Член од
18 ноември 2008
Мислења
621
Поени од реакции
612
Не треба да и дозволиш да се однесува така со тебе. За таква ситна е*ана работа да исклучи мобилни ова она. Мој совет никогаш повеќе не и се јавувај. Ако е заинтересирана за тебе таа ќе те бара. И да научи кој е лидерот во врската, инаку ти ќе научиш кој е.
 
Член од
22 март 2012
Мислења
68
Поени од реакции
57
Decki, imam golem problem i sakam da mi pomognete ili da mi dadete sovet. Imam edno devojce se znaeme podolgo vreme okolu 4 meseca i ona me saka mene i jas nea ama ona se srami da ima neshto so mene, ili da se fati so mene. Ve molim kazete mi shto da praem :)
--- надополнето: 26 јануари 2013 во 01:18 ---
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
Decki, imam golem problem i sakam da mi pomognete ili da mi dadete sovet. Imam edno devojce se znaeme podolgo vreme okolu 4 meseca i ona me saka mene i jas nea ama ona se srami da ima neshto so mene, ili da se fati so mene. Ve molim kazete mi shto da praem :)
--- надополнето: 26 јануари 2013 во 01:18 ---
Пресрами ја - фати ја ти т.е шо би рекол Крусер залапај ја :pipi:
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
Vaka sega, so devojcevo idevme seriozno sekoj den. I stavija internet i denes nesto i prefrliv da odi na forum da procita malce nekoi raboti i mi rece de be ti samo po forumi citas, na sto jas i vrativ pa sekako kako inace ke dobijam znaenje, toa e pametna rabota i potoa ona mi rece dobro ajde ke odam i posle se razdelivme. Togas bese 15 h od togas ja baram na mobilen iskluceno, ja baram na drugiot mobilen povtorno iskluceno. A ona me nema barano niti pak mi ima krenato na mobilen od togas. Znaci od 15h ja nema nigde.
Дошла на форумов, и го прочитала твојот бисер што го лупна во темата за листа на теретани и локација. Нормално дека ќе биде лута и дека нема да сака контакт со тебе. Пак лупај се и сешто на форумов :). Памет за друг пат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom