Јеховини сведоци

Дискусија во форумот 'Религија' започната од зунза, 8 март 2007.

 1. Паланчански

  Паланчански ГРЕбач

  Член од:
  12 јануари 2008
  Мислења:
  424
  Допаѓања:
  87
  Кога е роден Исус. Мислам на месец, годината не е важна.
   

Сподели преку: