Ја/Го викале Х затоа што Х

Член од
8 ноември 2012
Мислења
8
Поени од реакции
9
А може вака: Го викале гомнар оти јадел гомна за сите :pipi:
 

Marquess

Audentes fortuna iuvat !
Член од
20 јули 2009
Мислења
3.847
Поени од реакции
6.197
Ја викале струја зашто била ефтина после 2
Ја викале Александра зошто секој можел да ја НАКОВА
:D
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
10.663
Поени од реакции
4.867
Ја викале ... ама никако да дојде :icon_mrgr:
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.890
Поени од реакции
2.480
ја викале Јани оти била емотивна
 

Sapphire

Persona non grata
Член од
30 јануари 2011
Мислења
935
Поени од реакции
1.555
Не ја викале поќе не идела сида фатила :tapp:
 
Член од
19 август 2010
Мислења
964
Поени од реакции
1.883
Колку ги мразам овие :mad:

Ама ова искрено ме насмеа: Ја викале мече бидејќи така и било плишано :pos:
 
На врв Bottom