Ја/Го викале Х затоа што Х

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.235
Поени од реакции
304
Со оглед на тоа што фразава ќе биде хит подолго време, ајде тука да ги ставаме ваквите мудрости како што би ни биле при дофат секогаш кога ќе сакаме да се насмееме :)

Ја викале скутер затоа што се полнела за 500...

It's on !!!

Edit: Ја викале ЛАЈК зашо секој и го ставал :pos:
 
Член од
15 јануари 2011
Мислења
2.925
Поени од реакции
4.046
Ja vikale HIV zatoa shto bila pozitivna
Ja vikale Aleksandra zatoa shto sekoj mozel da i go NAKOVa
Ja vikale poligon zatoa shto na nejze se ucele da vozat
Ja Vikale Magi zatoa shto bila gotova za 4ca za 5 min
Ja vikale Jugoslavija zatoa shto ja rasturile
Ja vikale Level 1 zatoa shto site ja pominale
Ja vikale Lazicka zatoa shto odela gratis so kafe
Ja vikale avtoshkola, oti site se uchele na nea
Ja vikale Tuborg zatoa shto lesno se otvarala
Ja vikale Kvasec zatoa shto sama se sirela
Ja vikale markica zatoa shto bila postena
Ja vikale Aloe po baba i Vera
Ja vikale Baterija zatoa shto sekoja den ja polnele
Ja vikale Joint zatoa shto site ja vrtele
Ja vikale Ray Alen zatoa shto sekogash bila spremna za trojka
Ja vikale Dijabola oti site ja pukale
Ja Vikale loto oti na pola grad im gi ima fakjano topcinjata
Ja vikale niva zatoa shto ja orale
Ja vikale Lozje zatoa shto ja imale prskano
Ja vikale Kalbana zatoa shto site ja cukale
Ja vikale petarda zatoa shto site ja pukale
Ja vikale vrata zatoa shto site ja otvarale
Ja vikale skala zatoa shto site i se kacuvale
Ja vikale spalna oti site lezele na nea
Ja vikale Tuborg zatoa shto site ja otvarale za zabava
Ja vikale Zoki zatoa shto ja ebele samo faci
Ja vikale Daska zatoa shto site ja kovale
ja vikale Cik Kumanovo zatoa shto bila kvalitetna
Ja vikale Ruer deka site se povrzuvale na nea
Ja vikale Solja deka site i se mocale
Ja vikale Shajka poshto site ja kovale
Ja vikale Kurva ne znam oti verojatno mnogu se onadela be , ne mora da e umetnicko ime
Ja vikale mikrobranova zatoa shto ima stopleno mnogu kifli
Ja vikale meta zatoa shto ja pukale
Ja vikale pepelaska oti pepeli ja pravele
Ja vikale pleskajca oti site ja pleskale
Ja vikale resheto zatoa shto takva ja pravele sekoja den
Ja vikale resheto zatoa shto takva ja pravele sekoja den
ja vikale EVN zatoa shto vishe eftino kaj nea nema
Ja vikale Bukefal zatoa shto i Aleksandar Makedonski ja javal
Ja vikale Gordana Jankulovska zatoa shto i na pickata mustakji imala
Ja vikale Natali zatoa shto mu davala na ljugeto
Ja vikale Rulet site ja vrtele
Ja vikale Lenjir zatoa shto na site u maaloto im gi izmerila
Ja vikale separe oti od ednash nekolku dushi sedele na nea
Ne ja vikale vekje zatoa shto imala sida
Go vikale Samoil deka sam se mackal so ulje
Go vikale tiket po dedo mu bilten
Уште еднаш извинување дека се на латиница пишани :D
 

Lu5

Som la gent Blaugrana!
Член од
30 ноември 2011
Мислења
4.106
Поени од реакции
7.048
Немој и овде,

feel warned!
 
Член од
16 октомври 2012
Мислења
35
Поени од реакции
115
Ја викале Шеќеринска, оти оболела од дијабет
Го викале Бранко, оти имал дупки на фаца.
Ја Викале Јанкуловска оти имала брк како сом.

Ја викале Туршија, оти многу смрдела.
Ја викале Сардина, оти била многу мрсна.
 

acetetovo

Македонец!
Член од
1 мај 2007
Мислења
3.996
Поени од реакции
2.368
Ја викале Ти хоум зошто споделувала радости!
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
4.345
Поени од реакции
3.749
Ја викале Шеќеринска, оти оболела од дијабет
Го викале Бранко, оти имал дупки на фаца.
Ја Викале Јанкуловска оти имала брк како сом.

Ја викале Туршија, оти многу смрдела.
Ја викале Сардина, оти била многу мрсна.
Фората е демек се ебе многу... :cautious:
 
На врв Bottom