Ѓаволот ги сруши кулите близначки

Член од
24 август 2007
Мислења
761
Поени од реакции
15
Еве ти видео кое го докажува тоа дека не ефотошоп али овде има премногу неверници кои навистина и гооспод да дојде на на земјата нема да поверуваат.



Значи на 37 секунди стисни на пауза од ова видео и ќе видиш дека е истата фигура од првото видео кое впорчеме исто така стпирано и за д аможе да се забалежи за таквите како тебе.
Тоа лево ми изгледа на мече а тоа десно на прасе :)
За таквите како тебе да се појасни дека фотошоп е за слики не е за видео. Гледај малце пошироко, а ако си во некоја религиска верска секта тогаш се ми е јасно, нема што да се разговара повеќе (гледате само во еден правец а сите благодети од науката и технологијата ги користите а ги негирате)
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
Абе неможам да ви се изначудам... Оној Бин Ладен да не им ги сруши кулите ??? Јас барем така знам.. аааааааа... пошто они се АМЕРИКАНЦИ.. и никој ништо не им може мислам они се Д БЕСТ па на таков чин морал да се појави и ѓаволот за да гледа... нели пошо се американци ни ѓаволот не им може ништо па барем можел да гледа кога се уриваат и да фаќа сеир... :) барем јас така мислам.. Истото важи и за ванземаљците... па шо мислевте вие бе.. америка ли е забанција ли е.. кога у америка ке прдне некој претседател тоа треба и на мрас да се знае а камо ли за кулите кога им се рушат.. сигурен сум дека и на марс знаат за кулите близначки.... ::vozbud:
 

Serengeti

Има само една вистина сето друго е лага
Член од
4 февруари 2009
Мислења
260
Поени од реакции
63
псс

на ова се одговара PHOTOSHOP и се е можмо пријат...Ѓаволот а хехехе закон
 

СрбоЛегенда

Сами против свих
Член од
24 декември 2008
Мислења
2.694
Поени од реакции
123
Не бе ванземљанци со даљинска Made in China затоа не се урнаа убаво у Пентагон.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom